PS4 hala alınır mı?

O da oyuna göre değişiyor ama mesela God of war 4K/60 FPS çalışıyor. Rainbow six siege, Fortnite tarzı rekabetçi oyunlarda 4K/60 FPS veya 1080P/120FPS çalışabiliyor siz seçiyorsunuz.

Benim bilidiğim kadarıyla 8K'yı sadece Media kısmında yani film, dizi izlerken eğer o filmde veya dizide 8K desteği varsa onlarda verebiliyor sadece diye biliyorum.
Yani her türlü bir PC daha fazla performans verir.
Bu arada bu değerler Xbox Series S ve Series X için nasıl?

Ben 60fps hiç yok zannettim. O zaman kişi hangi oyunları oynayacaksa ona göre seçim yapmalı 60fps oynamak istiyorsa.
Hocam şöyle diyeyim şahsi düşüncem bu tabi sizin görüşünüze de saygı duyarım ancak konsoldaki 30FPS inanın Bilgisayardaki gibi değil. Evet oyundaki o yavaşlığı ve ağırlığı hissediyorsun ama bu gamepad ile oynandığı için ayrı bir zevk veriyor. Ve sabit 30 olduğundan dolayı bence bilgisayardaki dalganan 30/40/50 FPS arası giden bir oyunu sabit 30 FPS konsolda oynamak çok daha mantıklı geliyor. Tabi 60 FPS ve üzerine çıkıyorsa o oyun bilgisayarda durum değişir konsoldaki 30 FPS den kat ve kat akıcı gelir.
Yani her türlü bir PC daha fazla performans verir.
Bu arada bu değerler Xbox Series S ve Series X için nasıl?
Hocam her türlü PC daha fazla performans verir demek doğru olmaz çünkü her PC donanımı farklı. Şöyle düşünün: Konsolları sabit bir hızla ne yavaşlayan ne de hızlanan bir araba sabit bir hızla ilerleyen bir araba gibi konsollar. Ama PC hız limitinin olmadığı ama her yolda farklı bir hız alan, yeri geldiğinde çok yavaşlayan ama başka bir yola girildiğinde çok hızlanan bir araba gibi düşünün.

Hocam şöyle diyeyim şahsi düşüncem bu tabi sizin görüşünüze de saygı duyarım ancak konsoldaki 30FPS inanın Bilgisayardaki gibi değil. Evet oyundaki o yavaşlığı ve ağırlığı hissediyorsun ama bu gamepad ile oynandığı için ayrı bir zevk veriyor. Ve sabit 30 olduğundan dolayı bence bilgisayardaki dalganan 30/40/50 FPS arası giden bir oyunu sabit 30 FPS konsolda oynamak çok daha mantıklı geliyor. Tabi 60 FPS ve üzerine çıkıyorsa o oyun bilgisayarda durum değişir konsoldaki 30 FPS den kat ve kat akıcı gelir.
Hocam inanın bana 144hz PES 2021 gamepad ile Steam üzerinden oynamak daha akıcı deneyim veriyor PS'ye göre ama tabi büyük ekranda PS Cafe'de arkadaşla yan yana küfürlü oynamak da bir o kadar zevkli 😃 Tabi her şey PES değil, daha bir sürü oyun var.

PS4 almayı düşünüyorum özel oyunlar için hala alınır mı?

Bulabildiğim PS4 modeli:

PS4 kullanmış biri olarak söyleyeyim alınmaz oyunlarda bariz donmalar kasmalar gözle gelir seviyeye gelmişti artık malum optime satıp Series X aldım eğer alabiliyorsanız ikinci el Series S bakın bence zaten PS4 ikinci el fiyatları fazla uçmuş. PS'den God of War Spider-Man gibi oyunları da oynadım fakat bir yerden sonra çok göze batıyor.
Hocam ben 720p de kaç FPS alırım God of War da falan.

PC im olduğu için Xbox düşünmüyorum.

Ayrıca PS4 tarafı çok sesli çalışıyor kapalı kasa tasarımından dolayı.

Kardeşim ps4 mis gibi cihaz, bakma sen ps4 pro al diyenlere felan. O zaman ps4 Pro da anlamsız ps5 varken niye o parsyı veresin. 720p ekranda vs oynayacaksan zaten alacağın görüntü aşırı muhteşem olmayacaktır. Hani 60-30fps ayrımına aşırı takıntın yoksa al geç. Burada herkes cebinde milyonlar varmış gibi tavsiye veriyor ama herkesin durumu bir değil onu hesap eden yok.

Kardeşim PS4 mis gibi cihaz, bakma sen PS4 Pro al diyenlere falan. O zaman PS4 Pro da anlamsız PS5 varken niye o parsyı veresin. 720p ekranda vs oynayacaksan zaten alacağın görüntü aşırı muhteşem olmayacaktır. Hani 60-30FPS ayrımına aşırı takıntın yoksa al geç. Burada herkes cebinde milyonlar varmış gibi tavsiye veriyor ama herkesin durumu bir değil onu hesap eden yok.

Hesap ediyordur illa ama ben şöyle deyim piyasa çok kötü o dandik cihazlara bile 3 4 bin istiyorlar elinde patlama şansı yüksek kaç senelik cihazlar sonuçta ayrıca özel oyunların çoğunu oynamış olarak söyleyeyim değer mi bence değmez Spider-Man çok iyi God of War falan ama oynayıp bırakıyorsunuz ayrıca oyunlar PS tarafında çok pahalı god ucuz indirimleri güzel ama 4 sene PS4 sahibi oldum 25 oyunum anca vardı almak zor çünkü Xbox tarafında Game Pass'e 500 TL verdim ve kaç tane oyuna erişim var makine alıp oyun oynayamaması saçma olur.
PS4 almayı düşünüyorum özel oyunlar için hala alınır mı?

Bulabildiğim PS4 modeli:

Ayrıca PS alırsanız benimle iletişime geçin kullanmadığım hesap var size vereyim ücret falan istemiyorum içinde NBA Spider-Man ufc BF1 BF4 gibi oyunlar var.

Hesap ediyordur illa ama ben şöyle deyim piyasa çok kötü o dandik cihazlara bile 3 4 bin istiyorlar elinde patlama şansı yüksek kaç senelik cihazlar sonuçta ayrıca özel oyunların çoğunu oynamış olarak söyleyeyim değer mi bence değmez Spider-Man çok iyi God of War falan ama oynayıp bırakıyorsunuz ayrıca oyunlar PS tarafında çok pahalı god ucuz indirimleri güzel ama 4 sene PS4 sahibi oldum 25 oyunum anca vardı almak zor çünkü Xbox tarafında Game Pass'e 500 TL verdim ve kaç tane oyuna erişim var makine alıp oyun oynayamaması saçma olur.

Ayrıca PS alırsanız benimle iletişime geçin kullanmadığım hesap var size vereyim ücret falan istemiyorum içinde NBA Spider-Man ufc BF1 BF4 gibi oyunlar var.
He xbox konusu başka bak ona lafım yok orada iş tercih meselesine girer. Ama herkes arkadaşın alamayacağı şeylere yönlendirmeye çalışıyor zorla benim lafım ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı