PS4 halen alınır mı?

Hocam denedim ama beni sarmadı tabii ki kötü demiyorum ama benim için de bilgisayarın lezzeti başka çünkü ben kurcalamayı çok severim :D Tabii zevkler tartışılmaz.
Bana sorarsan da bilgisayar daha zevkli. Türkçe yama, oyun yamaları, modlar vs. Ama konsolda kanepeye uzanıp oynama keyfi cidden başka.

Bana sorarsan da bilgisayar daha zevkli. Türkçe yama, oyun yamaları, modlar vs. ama konsolda kanepeye uzanıp oynama keyfi cidden başka.

Hocam PC ile de yapıyorum onu Gamepad ile hem de Ultra 120FPS 2K olarak istersem Türkçe kurarım mod kurarım. Zamanında bloodborne için almıştım 25FPS medium olarak oynamak çok garibime gitmişti PC'den gecince.

4 Yıl daha oyun çıkar bir de FIFA falan dedik mç ohooooo... Alınır bu yüzden. Ama kesin değil çünkü firmalara kalmış bir şey. Yarın da destek gidebilir 10 sene sonra da gidebilir. Ben 2.el aldım fat kasa ve memnunum oynamadığım ve oynamak istediğim oyunlardan Far Cry 4'ü oynayınca öyle bir mutlu oldum ki anlatamam 😀 çıktığı yıldan beri istiyordum. Pro almak istersen bence saçma olur sonuçta aynı modellerle aynı gün kesilecek desteği.
1080P'den upscale ediliyor Pro'da, normalinde ise 900P'den 1080P'ye. Yani Pro alınabilir ama çok pahalı zaten PS5 çıkıyor değmez ona.

Son düzenleme:
4 Yıl daha oyun çıkar bir de FIFA falan dedik mç ohooooo... Alınır bu yüzden. Ama kesin değil çünkü firmalara kalmış bir şey. Yarın da destek gidebilir 10 sene sonra da gidebilir. Ben 2.el aldım fat kasa ve memnunum oynamadığım ve oynamak istediğim oyunlardan Far Cry 4'ü oynayınca öyle bir mutlu oldum ki anlatamam 😀 çıktığı yıldan beri istiyordum. Pro almak istersen bence saçma olur sonuçta aynı modellerle aynı gün kesilecek desteği.
1080P'den upscale ediliyor Pro'da, normalinde ise 900P'den 1080P'ye. Yani Pro alınabilir ama çok pahalı zaten PS5 çıkıyor değmez ona.
Sizce bu ürün alınır mı? Hem oyunlu hemde eurasia garantili

PS4 sıfır alınmaz. PS5’e 10 gün kaldı zaten. İkinci el isterseniz bakın ama yeni çıkacak oyunlar konusunda bir ümidiniz olmasın çünkü desteği maksimum bir buçuk sene sonra kesilir.

Geri
Yukarı