PS4 halen daha alınır mı?

PC toplamak yerine PS4 alınır mı? Çok bir oyun oynamıyorum zaten. Sizce halen daha alınır mı? Yoksa artık eskidi mi?

Alınmaz. Bir PC'nin yerini platformunu bir PS4 tutmaz. Bir PS4 kullanırsın 2 sene daha. Bir PC toplarsın kullanırsın 5-6 sene sisteme bağlı.

Muhakkak oyun oynattığı kesin dostum, sadece alabiliyorsa Pro alması daha iyi dedim. Abimde PS4 var, çok da aşina değilim kendim kullanmadığım için. 30 FPS ile aldığın oyunu PC'ye göre düşük grafiklerle 30 FPS'de oynamak için 450 lira vermek can sıkıyor biraz. Yoksa kendim de konsol taraftarıyım.

Bu saatten sonra alınmaz demişsiniz, biraz yanlış bir terim. Tabii ki imkan varsa Pro daha mantıklı ama Slim de üzmez bence :)

Bütçeniz ne kadar? Eğer 3500TL gibi bir bütçeniz var ise yurt dışında akrabalarınız veya bir tanıdık var ise Xbox Series S getirttirmenizi tavsiye ederim. Hem daha yeni nesil. En az 5 yıl güncel oyunları çok rahat oynatır.

Onun dışında PS4 halen alınır. Ama sıfır olarak 2900TL civarına değmez.
Biraz daha bütçe artırılıp PS5 alınabilir... Hatta hiç bütçe artırmadan baz modeli bile alınabilir 😁

Tam 1 ay önce PS4 Slim 500 GB modelini satın aldım. İyi ki almışım diyorum. Hele bütçeniz kısıtlıysa düşünmeden PS4 alın derim. O PS4'e özel oyunları arkanıza yaslanıp oynaması gibi güzel bir şey yok. Oynaması cidden YouTube'dan izlemeye benzemiyor. İmkan varsa kesinlikle PS4 alınıp PS4 özel oyunlarının oynanması gerekiyor. Sadece özel oyunlar için değil. Eğer bütçe kısıtlıysa multimedya olarak bile kullanabilirsiniz cihazı. Her türlü işinizi görür.

Tam 1 ay önce PS4 Slim 500 GB modelini satın aldım. İyi ki almışım diyorum. Hele bütçeniz kısıtlıysa düşünmeden PS4 alın derim. O PS4'e özel oyunları arkanıza yaslanıp oynaması gibi güzel bir şey yok. Oynaması cidden YouTube'dan izlemeye benzemiyor. İmkan varsa kesinlikle PS4 alınıp PS4 özel oyunlarının oynanması gerekiyor. Sadece özel oyunlar için değil. Eğer bütçe kısıtlıysa multimedya olarak bile kullanabilirsiniz cihazı. Her türlü işinizi görür.

Netflix, Spotify gibi mecralara da girebilir. Zaten PS4 fiyatına alacağınız bir makine AAA oyunları o kalitede oynatamaz. Üstüne özel oyun avantajı, arkaya yaslanıp oynama ve oyun açar mı diye derdi olmamakla beraber 5 sene kafanız rahat olur :)

PS4 oyunlarının yüzde 90'ı PC'de var zaten. Bir God of War, The Last of Us ve Uncharted oynamasakta dünyanın sonu değil. Sana bir tane de Xbox 360 gamepad aldık mı. PS4 ms4 aramazsın inan bana. Biz PC kullanıcıları da arkamıza yaslanarak oynayabiliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 oyunlarının yüzde 90'ı PC'de var zaten. Bir God of War. The Last of Us ve Uncharted oynamasakta dünyanın sonu değil. Sana bir tane de Xbox 360 gamepad aldık mı? PS4 ms4 aramazsın inan bana.

Ciddi değilsinizdir umarım. Son 5 yılda çıkan oyun dünyasının başyapıtları onlar.
Naughty Dog'dan muhteşem hikayeye sahip TLOU ve Türkçe dublajı muazzam olan ve TPS shooter klasmanında zirve yapmış Uncharted var.
Santa Monica tarafında 2018'de GOTY alan GoW var ki oyun dünyasına yakın dövüş silahlarının nasıl kullanılacağına dair çok şey kazandırıldı.
Süper kahraman oyunlarının gerçekten iyi olabileceğini kanıtlayan Insomniac'ten Spider Man var.
Ubisoft'un açık dünyaları gibi olmayan Guerilla'dan Horizon Zero Dawn var.
Ve daha çok fazlası. Bunlar başlıca olanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı