PS4 için Monitör alırken dikkate alınması gerekenler?

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
PS4'üm için monitör bakıyorum fakat o kadar çok şey duydum ki. Ben 27 inç bakıyorum, yorumlara bakıyorum 27 inç full HD yetersiz kalır daha yüksek cözünürlük gerekir falan diyorlar. 60 Hz 144 Hz monitör arası fark olmaz diyen de var, olur diyende. Öncelikle ben 27 inç bakıyorum. Düşüncelerinizi merak ediyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör yerine TV bakabilirsiniz. Sonuçta PS4 için kullanacaksınız.
Büyük ekranda PPI (Pixel Per Inch) değeri düşeceği için görüntü daha küçük ekranlara oranla daha farklı görünebilir, ancak yine de sizi oyun keyfinden alıkoymaz. Eğer 27"den küçük monitörler sizi kesmez ise 27" alın. Ben 24" öneririm.

PS4 demek TV demek.

Ama 21.5 inc bir monitorede baglamayin. En az 27' bir monitor isinizi gorur. Cok kucuk monitore baglamayin. Benim 32' TV cok rahat. Karsisinda oturunca sagi solu kontrol edemiyorum. Bence 27' en ideali.

PS4 dediğin TV'de oynanır monitörde değil.Sonuçta oynayacağımız oyun performans oyunu değil.İlla ki monitör istiyosanız size önerim Asusun 144hz 1ms m,oyuncu monitörleri var.

PS4 dediğin TV'de oynanır monitörde değil.Sonuçta oynayacağımız oyun performans oyunu değil.İlla ki monitör istiyosanız size önerim Asusun 144hz 1ms m,oyuncu monitörleri var.
Yok öyle bir şey. Nereden vardınız bu kanıya ? Bu sizin oyun konsolunu kullanacağınız ortamdan tutun,ekrana olan mesafenize, beklentilerinize göre değişecek bir durum. Mesela benim ekrana olan uzaklığım 30-40 cm şimdi benim monitör mü kullanmam mantıklı olur yoksa büyük ekran bir TV mi ?
Ayrıca en fazla 60 Hz tazeleme sunan PS için 144 Hz monitör önermek anlamsız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı