PS4 için oyun tavsiyeleri

Hala Call of Duty oynayıp serinin bitttiğini anlamamanız şaşırtıcı. Bir de yazdıklarımı bir daha okuyun. Ben Battlefield'ın hikaye moduna güzel gibi bir kelime sarfetmedim. Hatta Hardline'ı yerdim. Call of Duty'de artık ne hikaye vaaar nede güzel bir multiplayer. En azından Battlefield'ın multiplayer'ı kaliteli ve kendini oynattırıyor. Tamam belki eski Call of Duty'leri oynamadınız fakat biraz tarafsız eleştri yapınız. Call of Duty'nin Online'a Battlefield'dan güzel diyen kimsenin zevkinden şüphe ederim. Gerçekten rezalet bir seri haline geldi Black Ops 3'de hiçbirşeyi değiştirmeyecek.

Ben bütün Call of Duty leri oynadım. (Modern Warfare den ) Hikayesi kalmadı diyorsunda ben yinede hikayelerini beğeniyorum. Oynanışı ve grafikleri Battlefield'a göre harika. Multiplayera girdik. Güzel dediniz hiç zevkli değil. Titanfall'ın online ına bakın birde. Adamlar daha yeni oyununu kötü yapıyorlar. En kötüsü Wolfteam ın online bile daha zevkli. Bi kere oyundan öldüğünü , vurulduğunu , ateş ettiğini hissettirmiyo. Call of Duty vuruşlari falan her yönden daha iyi. Zaten sizin dediğinize göre birtek multiplayer ı daha iyi.

1. Battlefield 4'ün multilplayer'ı tartışmasız Call of Duty oyunlarından daha kaliteli. Bunu tartışmaya gerek bile yok.
  2. Hikaye olarak da geleceğe giderek saçmalamaya başladılar.
  3. Her sene oyun çıkartmaları saçma Assassin's Creed'e döndü iyice.
  4. En iyisi siz Wolfteam oynayın. Size en uygunu o olacaktır. İyi günler.

Cod Ghostun hikayesi güzeldi. Bitişi de çok hoştu.

Ps3 de gow 3 oynamadıysan tavsiye ederim. Ben bayramdan sonra gow3 remastered, the last of us remastered, far cry4 ve ac unity almayı düşünüyorum.

Call of Duty serisinin büyük bir fanıydım. Taki geleceğe gitmeye başlanana kadar COD:Black Ops II ile seri tamamen bozulmaya başladı.
  1. Assassin's Creed
  2. Call of Duty
Bu iki seri her sene oyun çıkarmaya başladığından beri bozulmaya başladılar. AC serisi yine biraz oynanabilir fakat Call of Duty'nin oynanabileceğini düşünmüyorum.

Tamam kardeşim sen Battlefield oyna. Geleceğe gitmenin neresi kötü. Ona bakarsan Battlefield 2143 çıkacağının söylentileri var.

Bence şartın Bf yerine Gta 5 olsun. Bf'yi değiştir. Yerine oynanabilecek daha iyi oyunlar var bence. İstersen Bo3'ü bekle. Multiplayer olarak COD serisinde en iyisi olacak gibi gözüküyor. Oyunun gelecekte olması canınızı sıkmasın. Geleceğin etkileri daha çok single'da var. Multide oynanış olarak fazla etkisi yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı