2000 TL'ye PS4 İçin TV Tavsiyeleri

madinina1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar PS 4 aldım. Evde TV var fakat salonda rahatsız oldukları için odama TV alacağım 2.000 TL bütçe var. Input lag olayından hiç anlamadiğim için bir size sorayım dedim sizce nasıl bir TV almalıyım? Birde odam büyük değil tv ye olan uzaklığım 1.5 m. O yüzden fazla büyük tv almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Full HD ve 32'' olursa sizin için yeterli olur.Artan para ile oyun almayı unutma:D
Şu olabilir:
32LB580V - Vatan Bilgisayar
Fiyatına göre düşük bence daha iyisi olabilir. Ben ARÇELİK 40 İNÇ led TV'yi 1499 TL'ye almıştım. 400 HZ 3D 4X HDMI 2X USB HD uydu alıcısı olsun çok iyi geldi bu fiyata. Smart TV bu arada. Arçelik diye karşı çıkmayın gerçekten başarılı ve 3D'si beni çok şaşırttı. Görüntü bildiğin TV'nin dışında kalıyor.

Sadece ps 4 oynayacam o yüzden 3D ve Smart tv olmasına bakmıyorum sadece input lag düşük olsun ben pek bulamadım lütfen yardım edin.

Evet
Fiyatına göre düşük bence daha iyisi olabilir. Ben ARÇELİK 40 İNÇ led TV'yi 1499 TL'ye almıştım. 400 HZ 3D 4X HDMI 2X USB HD uydu alıcısı olsun çok iyi geldi bu fiyata. Smart TV bu arada. Arçelik diye karşı çıkmayın gerçekten başarılı ve 3D'si beni çok şaşırttı. Görüntü bildiğin TV'nin dışında kalıyor.
Peki modeli nedir TV'nin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Input Lag konsolun görüntüsünün ekrana geç yansımasıdır. Örneğin PS4 kasmasa bile LG TV'lerde kasma hissedersiniz. En son çıkan LG TV'lerde Input Lag 50ms civarındadır ve bu beni çileden çıkarmaya yetiyor. Oyun moduna alınca Lag düşse de tatmin edemiyor. En iyi Input Lag gecikmesi Bravia'lardadır, zaten bu yüzden pahalılar ayrıca Triluminos Engine renklerin daha iyi görünmesine yardımcı olur. Input Lag'leri 2 ile 6ms arasında değişiyor. Şahsen sırf PS4 için bunu alacağım: Sony KDL-50W685 50" X-Reality PRO 3D FULL HD LED TV + 2 Gözlük - Ev Elektroniği - Hepsiburada.com

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı