PS4 için SSD önerisi

BrighLord

Centipat
Daha fazla  
1 TB PS4'e sahibim. Ama içinde HDD var. 1 TB şad almaya karar verdim ama hangisini alacağımı bilmiyorum... Bunun için önerileriniz varsa yazabilir misiniz?
Not: Bütçe 1000 ile 1300 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Pro modeli değilse SATA II destekliyor. SSD takmanız performansa o kadar küçük katkı yapar ki fark etmeyebilirsiniz bile.

Eğer Pro modeli değilse SATA II destekliyor. SSD takmanız performansa o kadar küçük katkı yapar ki fark etmeyebilirsiniz bile.
Hayır aksine çok büyük katkı yapar, ssdler rastgele erişimler konusunda çok güçlüdürler o sebeple oyunlar daha hızlı açılır.
Yani eder.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır aksine çok büyük katkı yapar, ssdler rastgele erişimler konusunda çok güçlüdürler o sebeple oyunlar daha hızlı açılır.
Yani eder.

Yani eder.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıkçası PS4'e ve SSD'ye verilen paralar göz önünde bulundurulduğunda katkının "çok büyük" olduğunu düşünmüyorum, tabii yine de bu konu sahibinin kararı.

Bende PS4'üm için SSD alacağım ama 1 TB'lar çok pahalı 480 GB yeterli olur mu sizce?

Sata 2.0 diskte bilgisayar kullanmıştım HDD'den kat kat daha iyiydi. PS4'te ise incelediğim kadarıyla her ne kadar Sata 2.0 olsa bile oyun açılış hızlarına etki ediyor mesela HDD varken arkada oyun yüklenirken hiçbir şey yapamıyorum çok yavaş oluyor arayüz vs. Her türlü farkediyor yani. En kötü SSD bile en iyi HDD'den daha iyi çünkü HDD'ler mekanik parçalar.

Bende PS4'üm için SSD alacağım ama 1 TB'lar çok pahalı 480 GB yeterli olur mu sizce?

SATA 2.0 diskte bilgisayar kullanmıştım HDD'den kat kat daha iyiydi. PS4'te ise incelediğim kadarıyla her ne kadar SATA 2.0 olsa bile oyun açılış hızlarına etki ediyor mesela HDD varken arkada oyun yüklenirken hiçbir şey yapamıyorum çok yavaş oluyor arayüz vs. Her türlü fark ediyor yani. En kötü SSD bile en iyi HDD'den daha iyi çünkü HDD'ler mekanik parçalar.

SSD PC'de 12 yıldır var yani ana odağı PC, o yüzden şaşırmamak gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı