PS4 için Witcher 3 alınır mı?

Alınır.

Bencede, tamam oyun ortalamanın üstünden bir oyun fakat abartılıyor.

The Witcher 3 ayarında oyun pek yok. Biri çıkar Skyrim der. Başkada pek öneri yok bu ayarda. Geçenlerde Valhalla gameplay izledim. Olsa da olur olmasa da olur bana göre. Seri çok uzadı. The Witcher 3 çok kaliteli bir oyun. Fakat The Witcher 3 mü alsam mı yoksa bu oyunu alsam mı diye düşünemediğimiz için bence mecburen The Witcher 3 oluyor. Kısacası rakibi yok.:D paranı biriktir ekran kartı al RDR 2 al. Ben diyebilirim.:D

Bu arada oyunun PS4'de bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum, ki bence hak etmez. Ancak şu anki indirimdeki fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

Yabancılarda da bu tarz bir kesim var mı bilmiyorum, ama ülkemizdeki çoğu kişinin Enis Kirazoğlu yüzünden oyunu bu kadar övdüğünü düşünüyorum. Enis Kirazoğlu'nda suç var.

Mesela oyunu oynayan oynamayan herkes "abi leleleley witcher ya" diye ortalıkla geziniyor, bence Silver for Monsters o kadar da ahım şahım bir soundtrack değil;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence şunlar daha iyi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alttan 2 çok iyi bu arada, Bende hades'den 2 tane bırakayım şuraya.

Bu arada oyunun PS4'de bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum, ki bence hak etmez. Ancak şu anki indirimdeki fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

PS4'te her şey pahalı. PS5'teki fiyatları düşünmüyoruz bile. Bu yüzden konsol alamıyorum. Konsol almamızın tek şansı X box ve X box Game Pass.

IMG_20210406_231235.jpg

Geri
Yukarı