PS4 İthalatçı Firmalar Güvenilir mi?

The Magician

Kilopat
Daha fazla  
PC almayı düşünüyordum fakat uçuk fiyatlardan dolayı PS4'e yönelmeyi doğru buldum. PS4'ü büyük markalardan (Vatan, Teknosa vb) 1TB'lık almak istesem de 1700TL ortaya çıkıyor. 2. Kol ve GTA5'de alacağım için 2000 liraya geliyor ve geçiyor bile. Ben de adını duyurmuş, müşterilerden tam not almış İthalatçılara yönelmeyi tercih ediyorum. Hem ev yakınlığı hem de güvenilirlik bakımından KahramanKonsol'u tercih edeceğim gibi.

Sony Ps4 1tb Konsol Pal + Gta 5 + 2. Kol GittiGidiyor'da 239358106

Yukarıdaki cihazı alacağım fakat benim de sorularım var tabii ki. Bunların başında başlıkta da sorduğum soru geliyor. İthalatçılar güvenilir mi? Bazı arkadaşlarımız "Kar ettiğini düşünsen de Eurasia garantisinden oluyorsun." düşüncesine kapılıyorlar ve en büyük endişem burada. Sizin bu konuda ki düşünceleriniz ve yukarıda ki cihazın içeriği hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kahraman konsol'dan Xbox 360 almıştım. Hdmı girişi bozulduğu için tamire gönderdim hiçbir sorun yaşamadan onarım yapıldı ve verildi. Ama benim yaşamamam sizin yaşamayacağınız anlamına gelmez.

Bende Kahraman Konsol'dan aldım. Benim teknik serviste çok sıkıntım oldu. PS4 mavi ışık hatası verdi. Bir kere gitti 10 gün sonra geldi ve 1 hafta sonra bozuldu tekrar gitti 26. iş gününde ancak geldi falan. Yani ben önermem. Eurasia garantili almak en mantıklısı. Bırak 200 TL daha gitsin 2 ay beklemezsin en azından.

Bende Kahraman Konsol'dan aldım. Benim teknik serviste çok sıkıntım oldu. PS4 mavi ışık hatası verdi. Bir kere gitti 10 gün sonra geldi ve 1 hafta sonra bozuldu tekrar gitti 26. iş gününde ancak geldi falan. Yani ben önermem. Eurasia garantili almak en mantıklısı. Bırak 200 TL daha gitsin 2 ay beklemezsin en azından.

Ama Sony'de o kadar bekletmeyecek mi? Sony şipşak yapıp veriyor mu?

Ama Sony'de o kadar bekletmeyecek mi? Sony şipşak yapıp veriyor mu?
Sanmıyorum Sony'de bekletecektir ama 26 gün olmaz da 1-2 hafta olur yada daha uzun da bekletebilir, soruna bağlı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı