PS4 kolu çalışmıyor

NaKKLoveR

Hectopat
Yer
Tekirdağ,Kapaklı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Az önce bilgisayardan Forza Horizon 4 oynarken bir anda "lütfen oyun konsolu bağlayın" yazısı çıktı. USB falan tak çıkar yaptım olmadı. Işıkları da yanmıyor. Acaba kol fişi çekti mi? Yazılımsal hata mı var?

Az önce bilgisayardan Forza Horizon 4 oynarken bir anda "lütfen oyun konsolu bağlayın" yazısı çıktı. USB falan tak çıkar yaptım olmadı. Işıkları da yanmıyor. Acaba kol fişi çekti mi? Yazılımsal hata mı var?
Kontrol cihazını bir PS4 konsoluna veya başka bir bilgisayara bağlamayı denediniz mi?

Farklı bir USB kablosuyla bağlamayı denediniz mi?

Birkaç sorum olacak:
-Bluetooth ile mi, yoksa kablo ile mi oynuyordunuz?
-Playstation'ınıza bağlayabiliyor musunuz?

Kontrol cihazını bir PS4 konsoluna veya başka bir bilgisayara bağlamayı denediniz mi?

Farklı bir USB kablosuyla bağlamayı denediniz mi?
Başka PC mevcut olmadığından deneyemedim.

Birkaç sorum olacak:
-Bluetooth ile mi, yoksa kablo ile mi oynuyordunuz?
-PlayStation'ınıza bağlayabiliyor musunuz?

Kablo ile oynuyordum. PlayStation abimin olduğu için onun evinde onlara deneyemoyorum.

Şimdi o zaman ilk olarak ps kolunu al. Share ve ps tuşuna aynı anda basılı tut. Eğer hızlı hızlı yanıp sönen bir ışık varsa büyük ihtimalle sıkıntı yoktur. Ps kolunun bluetooth özelliği açılmış oldu. Bilgisayarının da bluetoothunu açtıktan sonra ikisini eşleştirmeye çalışıp kontrol etmeye çalış. Bakalım olacak mı?

Şimdi o zaman ilk olarak ps kolunu al. Share ve ps tuşuna aynı anda basılı tut. Eğer hızlı hızlı yanıp sönen bir ışık varsa büyük ihtimalle sıkıntı yoktur. Ps kolunun bluetooth özelliği açılmış oldu. Bilgisayarının da bluetoothunu açtıktan sonra ikisini eşleştirmeye çalışıp kontrol etmeye çalış. Bakalım olacak mı?
Dostum ışıkları yandı ama kabloyla oynanmıyor benim PC de de Bluetooth özelliği yok

Sağol dostum bi şekilde aktif oldu PC de.

Son düzenleme:
Oyun esnasında usb bağlantısı kopunca bazen geri bağlanmıyor. Oyunu kapatın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Pc kolu algılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı