PS4 kolu ile PS3 kolu aynı anda PC'ye bağlı olabilir mi?

MusTa52

Centipat
Daha fazla  
PS4 kolum var bir PS3 kolu almak istiyorum çünkü PS4 kolundan daha ucuz ancak bu ikisi nasıl bağlanır bilmiyorum. PS4 kolunu DS4 Windows ile kullanıyordum PS3 kolunuda aynı uygulama üzerinden kullanma şansım var mı?

PS4 kolum var bir PS3 kolu almak istiyorum çünkü PS4 kolundan daha ucuz ancak bu ikisi nasıl bağlanır bilmiyorum. PS4 kolunu DS4 Windows ile kullanıyordum PS3 kolunuda aynı uygulama üzerinden kullanma şansım var mı?

PS3 kolu için ScpToolkit iş görür.

Bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum ama hangi PES oyununu oynuyorsunuz?
Bazı eski PES oyunları DS4 ile çalışıyor yani bu bağlamda sadece scptoolkit ile DS3 kullanabilirsiniz.

Bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum ama hangi PES oyununu oynuyorsunuz?
Bazı eski PES oyunları DS4 ile çalışıyor yani bu bağlamda sadece ScpToolkit ile DS3 kullanabilirsiniz.

Genel olarak pes13 oynarım ama 21 de oynayacağımı düşünüyorum

Bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum ama hangi pes oyununu oynuyorsunuz?
Bazı eski pes oyunları DS4 ile çalışıyor yani bu bağlamda sadece ScpToolkit ile DS3 kullanabilirsiniz.

Şöyle diyeyim pes13 de dediğiniz sıkıntıdan yaşar mıyım acaba.

Genel olarak pes13 oynarım ama 21 de oynayacağımı düşünüyorum.

Şöyle diyeyim pes13 de dediğiniz sıkıntıdan yaşar mıyım acaba.

PES 13 algılamayabilir DualShock 4'ü.

Son düzenleme:
Ben tek olarak PS4 kol ile oynamıştım. Sizin kastınız ikisi aynı anda çalışmaz gibi mi?

Hocam aklıma bir şey takıldı bu Rampage'nin veya PC için uyumlu bir gamepad alsam bu sorun ortadan kalkar mı?

Asla tavsiye etmem Rampage. Kast ettiğim DualShock 4 ile direkt uyumlu oyunlarda DS kullanmamanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı