PS4 kolu orijinal mi?

umut999999999999

Centipat
Daha fazla  
Merhaba PS4 almak istiyorum ve birini. Buldum kolların orijinal mi olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı fotodan bakarak bir de cihazın içi açılmamış olduğuna bakabilir miyiz?

Dosya Ekleri

• IMG-20240416-WA0005.jpg
    IMG-20240416-WA0005.jpg
    194,2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20240416-WA0006.jpg
    IMG-20240416-WA0006.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 35
Cihazın arka tarafındaki yapışkanların çıkmaması cihazın içinin açılmadığına dair bir ipucu verebilir fakat bu yapışkanı ben defalarca söküp yapıştırdım hiçbir şekilde sırıtmıyor. Kolların orijinal olup olmadığını bu uzaklıktaki fotodan bakarak anlayamayız.

Kırmızı olan kol biraz şüpheli geldi bana ayrıca. Options ve Share düğmelerinin hemen üstünde yazması gerek yazıların.

Fotodan bakarak anlamamız zor, satıcıya sorun. Alt tarafta soru bölümü olması geekli.

Peki mat kasa için 7500 iyi mi?

Kırmızı olan kol biraz şüpheli geldi bana ayrıca. Options ve share düğmelerinin hemen üstünde yazması gerek yazıların.

Peki bunu elime alınca nasıl anlayacağım orijinal olduğunu.

Kankam PS4 alman ne kadar mantıklı ona karışamam bana 7500 yüksek geldi fakat tamamen kişisel görüşüm bu. Kolun orijinal olup olmadığını L1-2 R1-2 tuşlarının hissiyatından, titreşim motorunun sesinin tokluğundan, 3.5mm kulaklık girişine bir kulaklık takarak ne kadar sesi kaliteli verdiğine bakarak ve dediğim düğmelerin üstündeki yazılara bakarak anlarsın.

Kankam PS4 alman ne kadar mantıklı ona karışamam bana 7500 yüksek geldi fakat tamamen kişisel görüşüm bu. Kolun orijinal olup olmadığını L1-2 R1-2 tuşlarının hissiyatından, titreşim motorunun sesinin tokluğundan, 3.5mm kulaklık girişine bir kulaklık takarak ne kadar sesi kaliteli verdiğine bakarak ve dediğim düğmelerin üstündeki yazılara bakarak anlarsın.

PS4 alınmaz mı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı