PS4 kolu seri numarası öğrenme

Elemenk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, ben Teknosa'dan PS4 kolu aldım yaklaşık 1-2 ay öncesine kadar. Geçen kuzenlerim de FIFA 2020 oynarken sanırım kollar karıştı. Kolun arkasındaki seri numaralarına baktım fakat faturada vs. seri numarasına rastlamadım. Ben nasıl emin olacağım bu kolun benim olup olmadığına? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar, ben Teknosa'dan PS4 kolu aldım yaklaşık 1-2 ay öncesine kadar. Geçen kuzenlerim de FIFA 2020 oynarken sanırım kollar karıştı. Kolun arkasındaki seri numaralarına baktım fakat faturada vs. seri numarasına rastlamadım. Ben nasıl emin olacağım bu kolun benim olup olmadığına? Yardım eder misiniz?
PS4 Kolum olmadığı için bilmiyorum ama ikisi de yeni mi ? Belli olur elbet yeni-eski olup olmadığı.

PS4 kolum olmadığı için bilmiyorum ama ikisi de yeni mi? Belli olur elbet yeni-eski olup olmadığı.

Dostum nereden bilebilirim ki sonuçta ikisi de aynı kol aynı renklere ve aynı görünüşe sahipler ikisi de doğal olarak yeni duruyor benim tek istediğim garanti de bir yer de elbet yazıyor olmasıdır ama onda da yazmıyor galiba seri numarası vs.

Geri
Yukarı