PS4 kolunu bilgisayara herhangi bir program kullanmadan bağlamak

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayara PS4 kolunu bağlamak için program vs. indirip bir şeyler yapmak istemiyorum ben. Herhangi bir şey olmadan direkt bir şekilde PS4 kolunu bilgisayara nasıl bağlarım? Belki faydası olur anakartım: B450 Aorus Elite.

İşletim sistemin Windows ise yapamazsın, senin dediğin şekilde olması için Xbox kolu bağlaman gerek. Mecburen ScpToolkit kullanman gerekiyor, merak etme zararlı bir yazılım değil.
2 tane kolu aynı anda bilgisayardan oynama gibi bir olay var mı hocam ?

PS tuşu ile share tuşuna basmanız lazım. Bu sayede Bluetooth aracılığı ile bağlanmış olur bilgisayarınıza.
Bluetooth olayı için anakartımın bu özelliği taşıması lazım diye biliyorum anakartım destekliyor mu Bluetooth özelliğini?
İşletim sistemin Windows ise yapamazsın, senin dediğin şekilde olması için Xbox kolu bağlaman gerek. Mecburen ScpToolkit kullanman gerekiyor, merak etme zararlı bir yazılım değil.
PS tuşu ile share tuşuna basılı tutmanız lazım. Bu sayede Bluetooth aracılığı ile bağlanmış olur bilgisayarınıza.
Birde almadım daha alacağım PS4 kolu bilgisayar için kablolu mu kablosuz mu olmalı?

Geri
Yukarı