PS4 mü Alınmalı Ekran Kartı mı Yenilenmeli?

tytaNNN

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda bilgisayarımda GTX 760 ekran kartı var. Bu seneki oyunları düşük grafik ayarlarında zar zor oynayabiliyorum. Bir ara ekran kartımı GTX 1070'e yükseltmeyi düşünmüştüm ancak düşünene kadar fiyatlar uçtu. Bütçemi ancak GTX 1060'a kadar zorlayabilirim. Arkadaşlara sorduğumda da onlar bana PS4 almamı söylediler. PS4'ün özel oyun avantajı da var yani bana da uygun tek oyunculu oyunları severim. Sizce ne yapmalıyım. Bir de PS4'ün hangi modelini almayım kaç yıl daha ömrü kaldı. Monitörüm 1080p ve PS4 Pro'nun 1080p'de avantajları var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bağlantısını koyduğum videoda PS4 Pro 1080p'de ciddi fark var gibi gözüküyor bütün oyunlarda böyle midir? Ve PS4 Slim ile PS4 arasında sizce hangisi?

Şu anda bilgisayarımda GTX 760 ekran kartı var. Bu seneki oyunları düşük grafik ayarlarında zar zor oynayabiliyorum. Bir ara ekran kartımı GTX 1070'e yükseltmeyi düşünmüştüm ancak düşünene kadar fiyatlar uçtu. Bütçemi ancak GTX 1060'a kadar zorlayabilirim. Arkadaşlara sorduğumda da onlar bana PS4 almamı söylediler. PS4'ün özel oyun avantajı da var yani bana da uygun tek oyunculu oyunları severim. Sizce ne yapmalıyım. Bir de PS4'ün hangi modelini almayım kaç yıl daha ömrü kaldı. Monitörüm 1080p ve PS4 Pro'nun 1080p'de avantajları var mı? Şimdiden teşekkürler.
Ekran kartları bana göre daha avantajlı ve bilgisayar daha çok ileriye dönük ve 1060 gayet güçlü bir kart size tavsiyem ekran kartı almanız olacaktır .

Teşekkürler yorumlarınız için. Galiba ekran kartı yenileyeceğim. Bu arada E3'te SONY konferansı olacak. Gönlümü kapabilecek birkaç oyun sunabilirlerse kararım değişebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı