PS4 vs Yeni Ekran Kartı

aerolona

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 2 gündür bu konuda düşünüyorum ve halen karar veremedim. PS4 kullananlar rahatlığı hiçbir yerde yok diyor ayrıca exclusive oyunların olması ve hatta 2018 yılının PS4 exclusive patlaması yaşayacak. PC kısmı ise pek bir bilgim yok ancak PC platformunda hâli hazırda içinde bitirilecek 60 oyun listem var ve bunları en rahat ve görsel şölen görerek bitirmek istiyorum. PS4 tarafında oynamak istediklerim ise exclusive oyunların tamamı ve payback. PS4 ortamında hile olmaması büyük bir etken ancak her ay Plus ödemek negatif etken gibi. Oyunlar indirimlerle alınır. PC platformunda Steam sağ olsun. Sonuç olarak PS4 bu kadar oyun zamanı verebilecek mi bilmiyorum. Bilgisayar özelliklerim kısaca şunlar;

• RX 460 4 GB ( PS4 yerine PC seçersem 1060 6GB olur )
  • 8 GB RAM
  • I5 6500

Grafik sizin için önemli değilse halihazırda olan RX 460 ile her oyunu oynayabilirsiniz. Bu doğrultuda da PS4 alabilirsiniz. Ama yok ben 1080p, ultra oynamak istiyorum derseniz ekran kartı almalısınız.

Grafik sizin için önemli değilse halihazırda olan RX 460 ile her oyunu oynayabilirsiniz. Bu doğrultuda da PS4 alabilirsiniz. Ama yok ben 1080p, ultra oynamak istiyorum derseniz ekran kartı almalısınız.

Grafik benim için önemli açıkçası çünkü yıllarca hep başka birisinin oyunu oynamasını izledim. Bir de açıkçası ekran kartı fiyatları ve stokları kritik durumdayken ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. Cevabınız için teşekkürler. Bu konuda umarım bir sonuca ulaşırım.

RX 460, şuan 1080P'de iyi performans verir. Exclusive için PS4 almayı tercih edebilirsin. Ama yerinde olsam PS4 PRO tercih ederdim. Çünkü standart PS4'ler, ciddi FPS problemleri ile uğraşıyorlar.

Slim var bende fps sorunu ile Just cause 3 harici karşılaşmadım. Yeni çıkan oyunlarda mı sorun var? Yakın zamanda metro redux indirdim pcdeki gibi grafik yok. Kasma falan yoktu. Exclusive oyun konusunda Ps4 muazzam konsol. God of war 4 ü bekliyorum birde the last of us 2 yi. Size kalmış zevk meselesi ama Ps4 denemenizi tavsiye ederim. Oyunları pahalı ama Battfield 4 ü 15₺ ye aldım indirimden. Takip etmeniz lazım. Sizin için hangisi uygunsa onu tercih ediniz. Sağlıcakla kalın.

Sırf gelecek olan Spider-Man oyunu için bile PS4 alınır. Ama PS4, PC'ye göre ekstra bir lüks. Çok fazla masrafı var. Ayrıca arkadaşın dediği gibi alacaksanız PS4 Pro almanızı öneririm. Ciddi fps farkları oluyor. Bence masraflarına yetişebilecekseniz PS4 almalısınız.

Sırf gelecek olan Spider-Man oyunu için bile PS4 alınır. Ama PS4, PC'ye göre ekstra bir lüks. Çok fazla masrafı var. Ayrıca arkadaşın dediği gibi alacaksanız PS4 Pro almanızı öneririm. Ciddi fps farkları oluyor. Bence masraflarına yetişebilecekseniz PS4 almalısınız.

Ne gibi masrafi var ? Tam aksine PCdaha fazla sorunlu. Yok RAM olmadi yok darbogaz var yok optimizasyon sorunlari yok.

Bu arada. Yazdim. Ps4 kirildi. Aramizda kalsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı