Ps4 mü Laptop mu?

Kardeşim açık konuşmak gerekirse ben victor markasını ilk defa bu konuda duydum. İçerisinde gtx 970m, üç fan, hdd vs. bunun gibi bir makina 4000 TL küsür fiyat bence az gibi. Yani şimdi 'X'markalarla karşılaştırdığım zaman onlara kıyasla daha ucuz kaçıyor. Aklımda şöyle bir soru oluştu. Acaba bu makinada bir patlak çıkma ihtimali var mıdır ? Amacım markayı kötülemek değildir.
Oyun bilgisayarlarında Victor ve Monster en çok bilinen markalardır aslında kardeşim. Elbette her bilgisayarda arıza olma ihtimali vardır ya da fabrika hatası olma ihtimali vardır. Ama çok yüksek ihtimalle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ben Victor'da da , Monster'de de...
Bu arada Monster'de son modellerinde alüminyum kasa kullanmaya başlamıştı diye biliyorum. Monster'de alsan, Victor'da, ya da başka bir marka da alsan tek fanlı ürün kesinlikle almamanı öneririm. Zaten artık üretici firmalar da en az iki fan kullanıyorlar. 3 fanlı alırsanız kafanız ısınma konusunda rahat olur.

Ben şahsım adına konuşayım, yakın zamanda Monster TULPAR T5 V4.1.1 alacağım. Duyumlarıma göre Monster'in sağlam bir müşteri hizmetleri var. Ayrıca 0 ölü piksel garantisi var. Ben bunlardan dolayı almayı düşünüyorum. Etrafımda da Monster kullanan arkadaşlarım var ve hiçbirinde şu ana kadar sorun çıkmadı.

Bence kesinlikle ve kesinlikle teknoloji işi 'şans' işi. Sen en iyi markanın bir ürününü alsan bile eğer şanssız isen üründe ufak olsa dahi bir sorun çıkar. He bu şu demek olmuyor ki; gidip en ucuz marka hangisi ise ondan al.

Bence tabiki de laptop almalısın. Neden dersen. Oyunları torrentten indirerek bedava oynama şansın var. Kaldı ki ps4 için ekstradan bir TV'in olması gerek. Benim yaptığım gibi yap. MONSTER TULPAR t7 v 2.3 al 17,3 ekran boyutu var, istediğin oyunu Ultrada oyna. Hatta istersen 11.11.2014 tarihinde aldığım bu canavarı sana uygun fiyata sayabilirim. Garantisi faturası mevcut. 120 gb SSd mevcut. Yani yok yok bilgisayarda.

Ben şahsım adına konuşayım, yakın zamanda Monster TULPAR T5 V4.1.1 alacağım. Duyumlarıma göre Monster'in sağlam bir müşteri hizmetleri var. Ayrıca 0 ölü piksel garantisi var. Ben bunlardan dolayı almayı düşünüyorum. Etrafımda da Monster kullanan arkadaşlarım var ve hiçbirinde şu ana kadar sorun çıkmadı.

Senin arkadaşların T5 kullanıyor bendeki T7 memnuniyetsizlik kattiyen söz konusu değil canavar resmen..

Bence kesinlikle ve kesinlikle teknoloji işi 'şans' işi. Sen en iyi markanın bir ürününü alsan bile eğer şanssız isen üründe ufak olsa dahi bir sorun çıkar. He bu şu demek olmuyor ki; gidip en ucuz marka hangisi ise ondan al.
Katılıyorum demek istediğim buydu. Şu an Lenovo Y50-70 kullanıyorum söylemesi ayıp 3500 liralık bilgisayar... İnsan o kadar para verince mantıken sorun çıkmamasını bekliyor, aldığımdan beri burnumdan geldi diyebilirim. Bundan önce Packard Bell kullanıyordum 1350 liralık bilgisayar. 2 yıla yakın kullandım yaklaşık 20-21 ay. Tek bir sorun çıkarmadı cihaz hala da canavar gibi çalışır. Özellikleri yetmeyince değiştirmek zorunda kaldım.

Katılıyorum demek istediğim buydu. Şu an Lenovo Y50-70 kullanıyorum söylemesi ayıp 3500 liralık bilgisayar... İnsan o kadar para verince mantıken sorun çıkmamasını bekliyor, aldığımdan beri burnumdan geldi diyebilirim. Bundan önce Packard Bell kullanıyordum 1350 liralık bilgisayar. 2 yıla yakın kullandım yaklaşık 20-21 ay. Tek bir sorun çıkarmadı cihaz hala da canavar gibi çalışır. Özellikleri yetmeyince değiştirmek zorunda kaldım.
Şans işi ama firma kalitesi hatta yapıldığı ülke kalitesi arasında bile fark var. Atıyorum isimsiz bir çin malı android telefonla , samsung marka bir telefonun bozulma ihtimalleri bir değildir. Ve hatta şu kadarını söyleyim Elimde LTD marka Kore yapımı bir gitar var, arkadaşım çok beğendi gitti aynı mağzadan aynı gitarı aldı fakat Çin yapımı partiye denk geldi. Gitarın ağacından , manyetiklerine kadar herşey bire bir aynı olmasına rağmen Kore yapımı gibi ince işçilik ve ses kalitesi yoktu.

Şans işi ama firma kalitesi hatta yapıldığı ülke kalitesi arasında bile fark var. Atıyorum isimsiz bir çin malı android telefonla , samsung marka bir telefonun bozulma ihtimalleri bir değildir. Ve hatta şu kadarını söyleyim Elimde LTD marka Kore yapımı bir gitar var, arkadaşım çok beğendi gitti aynı mağzadan aynı gitarı aldı fakat Çin yapımı partiye denk geldi. Gitarın ağacından , manyetiklerine kadar herşey bire bir aynı olmasına rağmen Kore yapımı gibi ince işçilik ve ses kalitesi yoktu.
Tamam dediğin doğru da sen gidip dünyanın en iyi yerinde üretilen X markasının herhangi bir ürününü alsan dahi şansın yoksa bu konuda o mal bozuk çıkar. Elbette üretilen yer ve marka önemlidir. Ama neticede bana göre hala daha teknoloji şans işi :D.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı