Laptop mu, Masaüstü mü?

Yasin Temel

Centipat
Sürekli köye oraya buraya giden biriyim ve laptop'umu da götürüyorum ama artık eskidi ve yeni bir bilgisayara ihtiyacım var. Bütçe kısıtlı olduğu için laptop aklıma yatıyor. Masaüstü alsam bunun ekranı vs var bir ton para. Siz ne tavsiye edersiniz? Oynayacağım oyunlar genelde Fortnite, arasıra PUBG. Eğer laptop önerirseniz marka model önerilerinizi de bekliyorum. Ekran kartı en az 1050 Ti olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynuyorsan kesinlikle masaüstü ve özellikle pubg yazdığınızı gördüm :D laptop alırsan pubgyi unut derim fortnite giricek olursanda binalar geç yükleniyor her türlü sıkıntı var fiyat pahalı sen masaüstünü düşün ufak zahmetler sana dokunmaz ve önericek olursam v3.5 var piyasada veya onun yerine 3.5 killer var bütçenide yazsan iyi olurdu

Bütçene bağlı olarak yaklaşık 1.5 ile 2 kat arasında daha yüksek performans alırsın. Sürekli oraya buraya gidiyorsan orada kaç gün kalıyorsun? Sadece yazın mı geziyorsun? Bir de tam bütçeni belirtirsen sana uygun olanı kendimce söyleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüplü monitörlü bilgisayarımdan sonra hep laptop aldım ve memnunum ama oyun oynayacaksan laptop almayacaksın yada ısınmadan büyük bir performans beklemeyeceksin razı olacaksın. Taşıyorsan zaten kendin cevabını vermişsin, dizüstü bilgisayar daha konforludur. Alıyorum balkona götürüyorum, oturma odasına götürüyorum evde gezdiriyorum. Çantama atıp başka yere gidiyorum, laptop candır. Ivırı zıvırı yok her şeyi üstünde ve tümleşik pratik, yapandan Allah razı olsun. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı