PS4 mü Toplama PC mi?

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle selam arkadaşlar aklımda olan bir konu vardı. Şimdi sizce PS4 mü alayım toplama PC mi? Cevaplıcak ve yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle pc derim çünkü sadece oyun değil her türlü işinizi yapabilirsiniz örnek grafik photosop vs. ama ps4 sırf oyun için oyun bakımından ps4 e çıkan oyunlar pc ye çıkmayabiliyor ama oyun çeşitliliği bakımıdan pc derim eğer bu soru xbox mı yoksa ps4 mü olsaydı ps4 derdim :) umarım anlatabilmişimdir

kesinlikle pc derim çünkü sadece oyun değil her türlü işinizi yapabilirsiniz örnek grafik photosop vs. ama ps4 sırf oyun için oyun bakımından ps4 e çıkan oyunlar pc ye çıkmayabiliyor ama oyun çeşitliliği bakımıdan pc derim eğer bu soru xbox mı yoksa ps4 mü olsaydı ps4 derdim :) umarım anlatabilmişimdir
ps4 sırf oyun için demeyelimde oyun & film dizi diyelim :D

Eğer 2000-3000 TL gibi bütçen varsa bence Playstation 4 al. En azından sıkıntı çıkmadan satın aldığın oyunları oynayabilirsin.

Ben PS4'ten PC'ye geçtim ve şunu söyleyebilirim ki konsol iki şey için seçilir:
1) Exclusive oyunlar
2)Rahatlık

Eğer ilginizi çeken exclusive oyun yoksa hiç girmeyin konsol işine direk PC toplayın. Ben zamanında konsol aldığım için mutluyum çünkü Bloodborne, Last of Us, God of War, Uncharted gibi bir sürü güzel oyunu deneyimleyebildim ve bunlar tüm platformlara çıkan AAA yapımların %99'undan iyi zaten. O yüzden eğer özellikle ilginizi çeken oyunlar varsa konsol alıp onları oynamadan geçmeyin derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı