PS4 mü Xbox One mı almalıyım?

Merhaba ben bir konsol alicam ve online oynamayi seviyorum ama kredi karti kullanmiyorum. Xbox live kuponlari Turkiye'deki mağzalarda satildiği icin xbox one almaya karar verdim. Sizce bu hata mi ps plus uyeliği turkiyeye gelir mi kupon şeklinde? Yoksa eski nesil mi almaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi konsolun exlcusive oyunlarını oynamak istiyorsanız o konsolu alın. Halo, Forza, Gears of War gibi oyunları seviyorsanız Xbox One; Uncharted, inFamous gibi oyunları seviyorsanız PS4 alın.

Şimdi şöyle; konsol seçimi gerçekten çok zor. Mesela ben X360 mı yoksa PS3 mü diye diye kafayı yiyecektim almadan önce ama sonra da X360'ta karar kıldım ve memnunum açıkçası. Yani seçim konusunda çok iyi düşünmeli ve sen karar vermelisin. Sana diyeceğim ancak bu dostum.

Ayrıca, kredi kartı olmasa da olur. Mesela benim PayPal Nakit kartım var ve PayPal hesabı olanlar, bu kart üzerinden alışveriş yapabiliyorlar. Yani PayPal hesabın var ise bu karttan al ve alacağın her ne ise (PS4 ya da X1), XBox Live Gold veya PlayStation Network üyeliklerini bu kartla da satın alabilirsin :)

Bence ps4 al kredi kartı kullanmıyorum dedin. Internette ininal kart'ı araştır sonra ptt şubesine git ben ininal almak istiyorum diyeceksin, verecekler (yaş sınırı yok) Aynı kredi kartı gibi kullanacaksın. Pttmatikten içine para yükleyeceksin ve PS plus üyeliğini alacaksın :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüntü kalitesinde Xbox One bir adım önde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı