Xbox One mı, PS4 mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PS4. Bu videolar yardımcı olur karar vermenizde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim tavsiyem PS4 sebebi ise:
3.Parti oyunlarda daha iyi grafik kalitesi ve Türkçe dil desteğine sahip birbirinden güzel özel oyunları.
Ben sırf The Last of Us için bile PS4 alırdım.

Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım?
Bak ps3 ve xbox 360 mı desen 360 derim ama xbox one Türkiyede yok ayrıca garanti falan sorunu zor oluyor oyunları çok az derece pek alanda yok şu an ps4 daha fazla satıldı şimdi xbox one bazı oyunların multiplayer da bekleyebilirsin birazcık ama ps4 hemen doluyor.

Görüntü kalitesi olarak xbox one daha önde ama o kadar fark yok arada ama ps4 oyunları ve altyapı yüzünden tercih ederdim.

Ama fps oyuncuysan xbox one al derim Halo serisi falan :)

Bak ps3 ve xbox 360 mı desen 360 derim ama xbox one Türkiyede yok ayrıca garanti falan sorunu zor oluyor oyunları çok az derece pek alanda yok şu an ps4 daha fazla satıldı şimdi xbox one bazı oyunların multiplayer da bekleyebilirsin birazcık ama ps4 hemen doluyor.

Görüntü kalitesi olarak xbox one daha önde ama o kadar fark yok arada ama ps4 oyunları ve altyapı yüzünden tercih ederdim.

Ama fps oyuncuysan xbox one al derim Halo serisi falan :)
Grafik kalitesi olarak Xbox One değil PS4 önde .

Grafik kalitesi olarak aşırı bir fark yok, iki konsolda da Battlefield 4 oynadım hiç bir fark batmadı gözüme. Ayrıca XB1 controllerı aşırı rahat, 360'tan da iyi olmuş. XBL sistemi yine gayet güzel görünüyor, bence XB1 almak için çok sebep var.

Bu seçimi exclusive oyunlara göre yapmak daha mantıklı. Ancak XBOX One ' a exclusive diye çıkan oyunlar PC ' yede geliyor. Çünkü XBOX ' ın sahibi Microsoft. Örneğin; Dead Rising 3 XBOX One exclusive oyunu diye tanıtıldı. Ancak daha sonra PC ' ye geleceğide duyuruldu.
Bence PS4 almalısın. Çünkü;
PS Türkiye ' ye destek veriyor. Türkçe oyunlar bunu kanıtlıyor. Ve hangisinin şuan resmi olarak Türkiyede olduğuda.

Bence Türkçe oyun takıntın yoksa, grafik takıntın yoksa XB1 almaman için hiç bir sebep yok. Ki iki konsol arasındaki grafik farkıda öyle aman aman bir şey değil.

Grafik kalitesi olarak aşırı bir fark yok, iki konsolda da Battlefield 4 oynadım hiç bir fark batmadı gözüme. Ayrıca XB1 controllerı aşırı rahat, 360'tan da iyi olmuş. XBL sistemi yine gayet güzel görünüyor, bence XB1 almak için çok sebep var.
Grafik farkı herhangi bir oyunu bir konsol 720p çalıştırırken diğer konsol 1080p çalıştırabilecek kadar var ki bu da küçümsenecek bir fark değil, şimdiki çıkmış oyunlarda fark o kadar belli olmuyor fakat bundan 1 yıl sonra çıkacak oyunlarda grafik farkı daha hissedilir olacak.
Gamepad'lere gelirsek DualShock 4 gerçekten çok iyi olmuş en az Xbox 360 gamepad'i kadar rahat. Sony Dualshock 3'teki hatalarını düzeltmiş ayrıca yeni PSN sistemi çok stabil ve kullanımı çok kolay.
Sony'nin Türkiye için ayrıcalıklarına değinmiyorum bile.

Bence Türkçe oyun takıntın yoksa, grafik takıntın yoksa XB1 almaman için hiç bir sebep yok. Ki iki konsol arasındaki grafik farkıda öyle aman aman bir şey değil.
Watch Dogs XBOX One ' a 792P çıkmışken PS4 ' e 900P çıktı. Eğer siz 900P varken 792P ile mutlu olabiliyorsanız ne mutlu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı