PS4 mü Xbox Series S mi?

Hayır fat kasalarda o sorun var ben Slim kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım.
PS4'de Fat diye bir kasa modeli yok PS4'de Parlak, Mat, Slim ve Pro modeli var ve eski CUH modeline sahip bütün kasalarda hemen hemen fan sorunu var şuan ki yeni CUH modellerinde kesinlikle bir sorun yoktur.

PS4'de Fat diye bir kasa modeli yok PS4'de Parlak, Mat, Slim ve Pro modeli var ve eski CUH modeline sahip bütün kasalarda hemen hemen fan sorunu var şuan ki yeni CUH modellerinde kesinlikle bir sorun yoktur.
Tamam işte bahsettiğim parlak ve mat modeller hocam.

Sony'nin yeni getirdiği PlayStation Plus sistemindeki oyunlar gayet iyi. Ben olsam PS4 alırım. Series S konsolunu bir arkadaşım aldı ancak Xbox Game Pass oyunlarından pek memnun kalmadı.

Fan sesi hayvan gibi çıkıyor ama ya bi zahmet çıksın adam açmıştı PS4'ü içinden böcek kolonisi çıktı kirden fazla ses çıkartıyor.
Böcek olayı makineyi koy pis bir yere herşey girer içine ama poşete bağlayıp bırakırsan bir şey olmaz. Xbox'a da girer aynı şekilde böcek sadece PS4'e özel girmiyor böcek bütün konsollara girer.

Yeni konular

Geri
Yukarı