PS4 neden her oyunda 30 FPS gösteriyor?

Ben güçten çok optimizasyon derdim buna. Tabii TLoU2'nin 7 yıllık bir cihazda böyle kaliteli görseller sunması hâlâ donanımının günümüzde yeterince iyi olduğunun bir göstergesi.
Olay da o, optimizasyon.
TV'de oynuyordum, açık değil...
Bunun için ayrı konu aç. Ayrıca ilgilenmeye çalışırım. Tam olarak yaşadığın sorunu da belirt.

@kt2 o işin arka planı çok karışık.

PS4 çöpe atılacak bir konsol değil. 115 milyon satmış bir konsola oyun çıkarmamak yürek ister. Bağımsız, düşük bütçeli geliştiriciler bu işi benden daha iyi bilir.
PS4'e çıkarmazsan potansiyel kişi 2 milyon, çıkarırsan 117 milyon. Gerekirse stüdyoyu optimizasyona adarlar.
Yahu birazcık bire ters düşülmüyor sizinle. 😅

Ben çöpe atılmalı, işe yaramaz falan demedim ki. Bizzat ben PS4 sahibiyim, oldukça da memnumum konsoldan. Oyun çıksın ona da bir şey demedim, neye kızdınız anlamıyorum ki?

Yahu birazcık bile ters düşülmüyor sizinle. 😅

Ben çöpe atılmalı, işe yaramaz falan demedim ki. Bizzat ben PS4 sahibiyim, oldukça da memnumum konsoldan. Oyun çıksın ona da bir şey demedim, neye kızdınız anlamıyorum ki?
Sizin özelinizde değil, genele konuştum. Basit bir şey yüzünden neden sinirleneyim? Her konuda açıklamam gereken bir şey oluyor.

PS4'nin ömrü yavaştan doluyor ya da doldu...

Warzone ve Apex performansları hiç iyi değildi...

Galiba, PS4'e özel çıkan oyunlar doğru düzgün çalışıyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı