PS4 Need For Speed 2015 Kurulamıyor "CE-37732-2" Hatası

FreYr3162

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M S2H, Ryzen 5 5600, Gigabyte Gaming OC Pro RTX 2060, G.Skill 2x8 GB 3000MHz CL16, Seagate Barracuda 2 TB 7200RPM, Samsung 860 EVO 500 GB M2 SSD, Pny CS900 480 GB, Cougar 700W PSU
Oyunu yeni aldım indirdim. Yükleme yaparken "CE-37732-2" hatası verdi. Yardımlarınızı bekliyorum. Bu sorun en çok Superonline kullananlarda oluyormuş. Ben Superonline'a yeni taahhüt yaptım, 2 yıl taahhütüm var. Bunun başka bir çözümü var mıdır? Aldığımıız oyunu indiremiyoruz, resmen rezillik. Sony buna bir çare bulmalı.
@Recep Baltaş

Sorun çözüldü konu kilitlenebilir.
Aynı hatayı alan arkadaşlar eğer internet paketiniz var ise mobil internetinizi paylaşıma açıp konsoldan bağlanıyorsunuz, ardından ilk 100 yada 150 mb'lık indirmeyi paketinizden yapıp daha sonra Playstation'ı evdeki internete bağlayıp indirmemizi tamamlıyoruz sorun çözülmüş bir şekilde oyun açılıyor.

Oyun nasıl Kanka? Alayım mi bende? Yorumları okudum tavsiye eden yoktu pek.
Ben beğendim açıkcası. Drift sistemi olsun modifiye sistemi olsun hepsi bana hoş geldi :D Araç kullanımı biraz zor ama alışılıyor ben sevdim :)

Hepimiz aynı şeyi merak ediyoruz biri cevap verse iyi olacak:)

Normal sürüm mu alalım deluxe mi alalım? Psn plus olmadan oynamıyormuş oyun sorun yok.
Ben almışken deluxe alayım dedim, 15 TL farkla satılıyor zaten. Ps plus üyeliğim bitmedi test edemedim ama sanırım olmadan oynanmıyor.

Son düzenleme:
Hikaye kısmı oynanıyor yazmışlar forumlarda hep.
Hikaye modunda şehirde başka oyuncular da dolaşıyor istersen yanlarına gidip yarış felan teklif edebiliyorsun. Ps plus lazım mı değil mi tam bilmiyorum maalesef. 6 gün sonra bitiyor denerim :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı