PS4 Ömrü Ne Kadar?

Enes Kurus

Kilopat
Daha fazla  
PS4 veya Xbox One Slim alicam daha karar veremedim ama PS4 ve Xbox One'a 5 yil daha oyun çıkarmı veya Pro ya da scorpio'yu mu almalıyım? PS3'um var daha oyunların yüzde 50'sini bitirdim yeni scorpio çıkana kadar da beklerim sıkıntı yok ama en önemli yüksek grafikler olsun bir de 5-6 yıl oyun oynatsin.

Bence scorpio al çünkü git gide yeni modeller çıkıyo oyun olarak 5 sene kesinlikle yapmazlar bu sefer çünkü hem scorpio ve pro var ve 2 sene sonra yeni model daha çıkar bu sefer ps4 ve xbox one eski nesil olarak sayılacak ve oyun çıkartmayacaklar. İnşallah 4k Tv vardır sende :D Bu arada monitör ile oynamak istersen grafikler daha düşük olucak onuda düşün ama her zaman televizyona erişebiliyosan sorun yok.

Scorpio PS4 Pro'dan pahalı olacak. PS4 Pro şu anda 1900 TL iken Scorpio ortalama 2300-2500 TL civarlarında gelecek. O fiyatlara gider bilgisayar toplarsınız. Sonuçta XBOX için özel oyun çıkmıyor. Ama Sony tarafında öyle değil. Duyurulan ve çıkmış olan bir sürü harika oyun var. Ben olsam PS4 Pro alırdım.

Bence Scorpioda alma ps3den çok sıkıldıysan sat 2.el bi ps4 al ve ps4 oyunlarıyla idare et takas ile oyunlar ucuzada geliyor bu konuda güvenilir yerlerde var. xbox oyunlar konusunda çok geride kalıyor türkçe destek vermemekte ısrar ediyor. Zaten 2016 e3'ü rezaletti kötülemek için değil bende çok isterim türkçe destek gelse güzel oyunlar çıkartsa sadece konsola özel oyunları olsa xboxta oynanılan tüm oyunlar pcdede oynanabiliyor iyi bi pc sahibi zaten xbox almıyor. Scorpio en az 4 yıllık konsol olarak çıkıyor ara nesil değil yani tamamen yeni konsol. 2019da ps5 çıkacak 6 yıllık konsol olarak TFLOPS değeri en az 9 olacak scorpio 6 TFLOPS olduğunu göz önüne alırsak ps5 9 tflopsla baya güncel kalacak yani içinde en az gtx 1080 gibi bi kart olacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı