PS4 oyun önerisi

mydonesse

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar PS4'te yeniyim oyunlar hakkında fazla bılgım yok, PS4 ile bırlıkte GTA 5 ve Uncharted 4 aldım.
Uncharted serisini bıtırdım Uncharted tarzında Türkce dublaj veya alt yazılı oyunlar arıyorum.

FPS oyunlarını PS'de beceremiyorum onun dısında oyun tavsıyelerınızı beklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uncharted 4 bir hırsızın sonu. Süper diyorlar. Bugün kısmetse elime geçecek kargoyla.
Tavsiye ederim Türkçe dublaj.
Killzone shadow fall ben beğenmedim.
Ama bir deneyin belki beğenirsiniz Türkçe dublaj.
The last of us remaster edition bunu şiddetle tavsiye ediyorum hayran kaldım.
Ps4 için bunlar bende Ps3 te var .sizde bence yanında ps3 alın.
PS4 ps3 oyunlarını oynatmıyor biri 32 bit mimarisiyken biri ibm cell mimarisi imkansız emulator olmadan .
Ps3 te çok güzel oyunlar var ps4 e çıkmamış.
Ps2 derseniz onun oyunları çalışıyor ps4te
İlkinin oyunları pc dede çalışıyor.
Ek bilgi ps2 oyunları da pc de çalışıyor ama ps1 kadar sağlıklı değil.

Far Cry Primal alın gayet güzel bir oyun, hem FPS oyunlarına alışırsınız yavaş yavaş.

Uncharted: The Nathan Drake Collection'u da oynadınız mı yani?
evet seriyi bitirdim

Uncharted 4 bir hırsızın sonu. Süper diyorlar. Bugün kısmetse elime geçecek kargoyla.
Tavsiye ederim Türkçe dublaj.
Killzone shadow fall ben beğenmedim.
Ama bir deneyin belki beğenirsiniz Türkçe dublaj.
The last of us remaster edition bunu şiddetle tavsiye ediyorum hayran kaldım.
Ps4 için bunlar bende Ps3 te var .sizde bence yanında ps3 alın.
PS4 ps3 oyunlarını oynatmıyor biri 32 bit mimarisiyken biri ibm cell mimarisi imkansız emulator olmadan .
Ps3 te çok güzel oyunlar var ps4 e çıkmamış.
Ps2 derseniz onun oyunları çalışıyor ps4te
İlkinin oyunları pc dede çalışıyor.
Ek bilgi ps2 oyunları da pc de çalışıyor ama ps1 kadar sağlıklı değil.

tavsiyelerin için teşekkür ederim daha önce ps3 almıstım 2. el 2 ay kadar kullanıp sattım yanındada uncharted vardı şimdi ps4 ile yanında ucharted 4 oyunu aldım bitirdim
the last of us inceledim güzel bir oyun onunla birlikte infamous var onu alıcam bu tarzda hikaye oyunları varsa türkçe dublaj veya alt yazılı tavsiyelerini beklerim nişancılıklı oyunları sevmiyorum çünkü bana zor geliyor o yüzden bana göre değil

inFamous: Second Son oyun hem güzel hem de tam Türkçe (Dublajlar da)
Beyond: Two Soul (Alt yazı ve oyun Türkçe dublajlar değil)
infamosu listeme aldım teşekkür ederim
ps4 mağazada yaz indirimi var oyunlar ucuz alın ben mortal kombat xl aldım dün indiriyor şu an dünden 44gb 8 gb indirmiş :(

evet dijital oyun indirimlerinede göz attım ama bana türkçe ve hikaye oyunları lazım yinede teşekkür ederim

Far Cry Primal alın gayet güzel bir oyun, hem FPS oyunlarına alışırsınız yavaş yavaş.

FPS oyunları bana göre değil dostum yani şöyle söyleyim yanlış anlaşılma olmasın joysticle nişan alınan otomatik odaklanma falan varsa öyle oyunlarda olabilir varsa bildiğin tavsiyeni beklerim

Uncharted 4 u satmayı düşünürseniz alabilirim hocam.
satmayı düşünmüyorum saolasın

Need For Speed 2015 öneririm. Modifiye, sürüş ve drift sistemi gayet güzel.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı