PS4 oyunda engellenen sahneye girdiğiniz için oyun kaydı durduruldu uyarısı

Herkes bilmese de PlayStation'un aynı NVIDIA sistemlerdeki ShadowPlay gibi arkaplanda kayıt özelliği var. Ben son 10 dakikaya ayarlamıştım. 2019'da PS4'ümü sattığım için nasıl kapatacağınıza vs. yardımcı olamayacağım ama bilgilendirmek istedim. Eğer o özellik varsayılan olarak açık değilse yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, sadece oyunun o sahnesinde kayıt alamayacağınızı belirtiyor.

Herkes bilmese de PlayStation'un aynı NVIDIA sistemlerdeki ShadowPlay gibi arkaplanda kayıt özelliği var. Ben son 10 dakikaya ayarlamıştım. 2019'da PS4'ümü sattığım için nasıl kapatacağınıza vs. yardımcı olamayacağım ama bilgilendirmek istedim. Eğer o özellik varsayılan olarak açık değilse yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, sadece oyunun o sahnesinde kayıt alamayacağınızı belirtiyor.
Bu sanırım en az 30 saniye yapılabiliyor, tamamen kapatılamıyor galiba.

1686562245698.png

Bildirimi kapatmak tek yolu gibi görünüyor.

Bu sanırım en az 30 saniye yapılabiliyor, tamamen kapatılamıyor galiba.

Eki Görüntüle 1817492

Bildirimi kapatmak tek yolu gibi görünüyor.
PS5 alasım geldi :D. PlayStation'lara zam gelmeden önce satmıştım. Ben sattım zam geldi. 2017'de İkinci el temiz 1.200 liraya almıştım. İki kol 1 oyun ile (Far Cry Primal). 2 sene sonra 80 oyunlu PSN hesabıyla 1.600₺'a sattım. Garip günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı