PS4 oyunlarının kendiliğinden silinmesi normal mi?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhabalar. Ben 2.el PS4 aldım biraz oynadım 2 gün gibi 3.günde maceralar başladı. PS4 fazla ısınıyor fandan tıkırtı sesleri falan geliyordu ben oyuna girmiştim çıktığımda ise tüm verilerim silinmişti neredeyse. Satıcıya halen daha parasını vermedim çünkü deneme süreci ve zaten sıkıntı çıktı bu süreçte. Adama fanları temizlettirip format attırıp öyle getirmesini söyleyeceğim. Normal mi oyunların silinmesi? Tüm hevesim kırıldı. PS4 Slim kasa.

Bana satan kişiler sadece CD ile oynamış. Nasıl olabilir ki :( ?

CD, DVD ya da Blue-Ray hangisini oynatıyor bilmiyorum ama, buluta oyun kayıtları kaydediliyorsa, depolama birimine bile ihtiyaç yoktur.

Sende CD tak oyna, çalışıyor mu kontrol et.

CD, DVD ya da Blue-ray hangisini oynatıyor bilmiyorum ama, buluta oyun kayıtları kaydediliyorsa, depolama birimine bile ihtiyaç yoktur.

Sende CD tak oyna, çalışıyor mu kontrol et.

Canavar gibi çalışıyor CD ile. Ama neden oluyorsa Fortnite falan girdiğimde aşırı ısınıyor. Format atıp temizlesem düzelir mi? Çünkü aldığım kişinin verileri bozuk veri olarak duruyorsa ondan olabilir diye düşünüyorum. Çünkü silinmesi normal bir şey değil diye biliyorum. HDD sıkıntılı olsa cihazda sürekli çökmeler kapanmalar olurdu ve açılmazdı diye düşünüyorum.

Canavar gibi çalışıyor CD ile. Ama neden oluyorsa Fortnite falan girdiğimde aşırı ısınıyor. Format atıp temizlesem düzelir mi? Çünkü aldığım kişinin verileri bozuk veri olarak duruyorsa ondan olabilir diye düşünüyorum. Çünkü silinmesi normal bir şey değil diye biliyorum. HDD sıkıntılı olsa cihazda sürekli çökmeler kapanmalar olurdu ve açılmazdı diye düşünüyorum.
Hiç PS4 sahibi olmadım, hep tahmini konuştum. Ama insanlar PS4'ün depolama birimi SSD ile falan değiştiriyorlar, yani işletim sistemi depolama birimine bağlı olmadığını düşünüyorum o yüzden çökme olmaz. Oyun verilerini falan belki geçici olarak Ram'e kaydediyor ya da buluta.

Hiç PS4 sahibi olmadım, hep tahmini konuştum. Ama insanlar PS4'ün depolama birimi SSD ile falan değiştiriyorlar, yani işletim sistemi depolama birimine bağlı olmadığını düşünüyorum o yüzden çökme olmaz. Oyun verilerini falan belki geçici olarak Ram'e kaydediyor ya da buluta.
PS4'ü iade ettim. Yeni bakacağım. Ama belki almam. PS5 çıkınca unutulacak çünkü...

PS4'ü iade ettim. Yeni bakacağım. Ama belki almam. PS5 çıkınca unutulacak çünkü...
2 yıl boyunca, PS5'e çok oyun çıkmaz, PS4'e çıkmaya devam eder ve PS4'te dünya kadar oyun var, hem koleksiyon yapıp hem de güzel oyunlar oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı