PS4 parlak kasadan PS4 Slim'e geçilmeli mi?

slmbenmurt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde PS4 parlak kasa var. Şu anlık sorunu yok. Sadece fan sesi biraz fazla. Sizce Parlak Kasanın Üzerine 2500 TL vererek Slim kasaya geçmeli miyim yoksa gereksiz bir harcama mı olur?

PS4 slim mi 2500 lira? Yoksa üstüne mi vereceksiniz?

Şahsen tekrar seçme şansım olsa slimden dönmezdim. Daha az elektrik yakıyor ama amaç portatif olması ve yüzeyi çizilmeye müsait değil.

Şöyle ki slim daha yeni kasa. 2021'de alınma ihtimali var bu yüzden slim en mantıklısı tabi bütçe sorun yaratmıyorsa.

Hayır. Kesinlikle 2500 TL'ye değmez.
Hocam bi SpaceX roketleri ses duvarını aşıyor birde tombul kasa PS4'ler. Değiyor. Dayımda vardı televizyondan çıkan sesi bastırıyordu odasıda küçüktü şaka yapmıyorum TV'nin önünde pufa oturup oynayınca ısınıyorduk.

Şahsen tekrar seçme şansım olsa Slim'den dönmezdim. Daha az elektrik yakıyor ama amaç portatif olması ve yüzeyi çizilmeye müsait değil.

Şöyle ki Slim daha yeni kasa. 2021'de alınma ihtimali var bu yüzden Slim en mantıklısı tabii bütçe sorun yaratmıyorsa.

Biraz bütçe sorunu yaşatıyorda eğer çok önemli bir fark var ise slime geçerim. Ses beni rahatsız etmiyor hocam mavi ışık hatası alırım diye tedirginim

Ses beni rahatsız etmiyor hocam mavi ışık hatası alırım diye tedirginim
Hocam ses konusunda problem yoksa değiştirmenin sebebi mavi ışık olmamalı. Şans ile ilgili bir durum, yarın verebilir ya da 5 yıl sonra.

Geri
Yukarı