PS4 Pro 1TB konsolun ederi nedir?

euronix

Centipat
Merhabalar, ben önümüzdeki birkaç ay içerisinde PS5 dijital sürüm alacağım için PS4 Pro'mu satmayı düşünüyorum. İçinde Uncharted serisinin ilk 3 oyunu, NBA 2K20, God of War, spider man ve Horizon Zero Dawn var. Ayrıca biri sonradan alınmış olmak üzere 2 konsol da var. Konsolun modeli olan cuh bölümünün nerede olduğunu bulamadım. Letgo sitesi üzerinden satacağım fiyat olarak ne vermeliyim sizce? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben önümüzdeki birkaç ay içerisinde PS5 dijital sürüm alacağım için PS4 Pro'mu satmayı düşünüyorum. İçinde Uncharted serisinin ilk 3 oyunu, NBA 2K20, God of War, spider man ve Horizon Zero Dawn var. Ayrıca biri sonradan alınmış olmak üzere 2 konsol da var. Konsolun modeli olan cuh bölümünün nerede olduğunu bulamadım. Letgo sitesi üzerinden satacağım fiyat olarak ne vermeliyim sizce? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler :)

3000-3500 arası.

2020'nin yazında PS4 Slim 500 GB 1 Kollu 2400'e satmıştım.
O zamanlar PS4 Pro'lar 3200'den aşağı gitmiyordu.
3000-3500 arası eder bence.

Merhaba, Cuh modelini şu bağlantı rehberliğinde bulabilirsiniz. PS4: Seri ve model numaraları nerede bulunur?.
Ayrıca kaç yıllık cihaz? garantisi var mı? verdiğiniz bilgilere göre 2.800-3.400 arası bir fiyata gidebilir.

Geri
Yukarı