PS4 Pro 2.el kaç TL eder?

Yusuf Tuğra

Decapat
Daha fazla  
Elimde 1 TB PS4 Pro var yanında 2 tane orijinal kol, 8 tane oyun ve kutulu HDMI kablosu. Satıp monitör alacağım kaç TL'ye hızlıca satabilirim?

6 bin.

En düşük 6 bin fiyatı ortala biraz yukarı çıkabilirsin Pro çok değerli.

Hocam sahibindende koyacağım ama sadece elden satış seçeneği ile o yüzden çok uzun süre bekliyebilirim satılmasını 5.500 veya 5000'den düşünüyorum. Ayrıca Elazığ'da yaşıyorum o yüzden alıcıda pek çıkmaz gibi.

Hocam sahibindende koyacağım ama sadece elden satış seçeneği ile o yüzden çok uzun süre bekliyebilirim satılmasını 5.500 veya 5000'den düşünüyorum. Ayrıca Elazığ'da yaşıyorum o yüzden alıcıda pek çıkmaz gibi.
Hocam slim kasalar bile 5 bin falan bence çok düşük fiyata veriyorsunuz araştırın ilk başta sahibinden letgo dan yeni pro ilanların fiyatına bakın ona göre bir değer koyun.

Elden biraz zor satarsınız orası doğru ama param güvende ile alıcısı çok olur.

Hocam Slim kasalar bile 5 bin falan bence çok düşük fiyata veriyorsunuz araştırın ilk başta sahibinden Letgo'dan yeni Pro ilanların fiyatına bakın ona göre bir değer koyun.

Elden biraz zor satarsınız orası doğru ama Param Güvende ile alıcısı çok olur.

Çok dolandırıcı var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı