PS4 Pro alınır mı?

Bu Xbox'ı büyüten sadece bizim ülkenin olduğunu düşünüyorum, bir konsol dediğin özel oyunlar için alınır Xbox ne ki Windows'un klonu, içinde hiçbir tane bile özel oyun yok. Alacaksanız sakın 0 almayın 2.el üzerinden bakın. Game Pass için konsol almak pek mantıklı değil bana göre, zaten Game Pass'te adam akıllı 25-30 tane oyun var. İstediğim oyunu oynayamayacaksam bu üyeliği niye büyütüyorum ki ben ? Xbox alsam gene istediğim oyun için aynı paraları ödeyeceğim.

Tamamen sıfırdan bir oyun platformu alacaksanız (yani elinizde halihazırda bir PC yoksa) bence mantıklı olan şey Xbox Series S + Gamepass Ultimate alıp suyunu çıkarana kadar oynamak. Daha sonra isterseniz İkinci el bir PS4 Pro kovalayıp yanına Sony oyunlarını oynamak için alabilirsiniz. Daha sonra ikisini de satıp daha güçlü bir konsol alabilirsiniz.

PS4 kullandıktan sonra geçen sene Xbox Series S aldım ve kesinlikle pişman değilim. Gamepass ile oynanacak oyun bitmiyor. Ayrıca oyun fiyatları da indirim zamanı arada bir tane alınabilecek duruma geliyor. Exclusive oynamak gibi bir amacınız yoksa kesinlikle öneririm.

Gir sahibindene 7500tlye 1yıl garantili ps4pro al hem ps4ün 30fps verdiği yerde sen 60fps alırsın fifayı 4k 60 fps oynayabilirsin zaten ps plus deluxe ile çok para vermeden doğru dürüst oyun oynarsın.

Geri
Yukarı