PS4 Pro almak mantıklı mı?

PS fanı olarak bu fiyata Series S alın yanına da 1 yıl Game Pasa, sabaha kadar oynayın bir ton oyun var. Exclusive oyunlar efsane evet ama 4-5 tane oyun için değmez, bir oyun olmuş kaç para. Bir oyun parasına bir yıllık game pass alınıyor. Para sıkıntısı olmasa PS4 Pro derdim ama fiyat performans olarak kesinlikle Series S diyorum pişman olmazsınız.

Sırf.

Aslında exclusive oyunlar için almak istiyordum ama Xbox'un daha güçlü ve mantıklı olduğunu da biliyorum. Aşırı kararsız kaldım bir tarafta şaheser oyunlar mı diğer tarafta bütçe dostu oyunlar ve daha güçlü konsol mu?🤔
Diğer tarafta da şaheser oyunlar olduğunu unutmayalım. Forza, Microsoft Flight Simulator, Halo, belki Call of Duty ve en önemlisi Gamepass. Bu saydığım oyunları ayda 40 TL'ye oynuyorsun. PS'de ise sadece birisi için 700 TL veriyorsun.

Sırf.

Aslında exclusive oyunlar için almak istiyordum ama Xbox'un daha güçlü ve mantıklı olduğunu da biliyorum. Aşırı kararsız kaldım bir tarafta şaheser oyunlar mı diğer tarafta bütçe dostu oyunlar ve daha güçlü konsol mu?🤔

Exclusive oyunlar cidden güzel oyunlar ama bu zamanda PS4 alınmaz ben olsam Forza 5 girip grafiklerin tadını çıkarırim

PS fanı olarak bu fiyata Series S alın yanına da 1 yıl Game pasa, sabaha kadar oynayın bir ton oyun var. Exclusive oyunlar efsane evet ama 4-5 tane oyun için değmez, bir oyun olmuş kaç para. Bir oyun parasına bir yıllık Game Pass alınıyor. Para sıkıntısı olmasa PS4 Pro derdim ama fiyat performans olarak kesinlikle Series S diyorum pişman olmazsınız.

Hepinize teşekkür ederim muhtemelen Series S alacağım. GoW ve 1-2 oyunu zaten PC'de oynadım diğer 2-3 oyunu da bir ara oynarım. Series S daha cezbetti şu an.

Hepinize teşekkür ederim muhtemelen Series S alacağım. GoW ve 1-2 oyunu zaten PC'de oynadım diğer 2-3 oyunu da bir ara oynarım. Series S daha cezbetti şu an.
Cezbetsin zaten hocam :D

Geri
Yukarı