PS4 Pro almak mantıklı mı?

Cidden sıkıldım PS4 alınmaz. Eğer ki exc. oyunlarının çok bağımlısıysanız belki ama Xbox Series S inanılmaz iyi. Kendim de kullanıyorum ve muhteşem. Gamepass zaten başka bir dünya. Üzerine Microsoft'un satın aldığı firmalar var. Daha yeni Activision'u da aldı. Call of Duty'i belki özel oyun bile yapabilirler.

5000'e sıfır PS4 Pro almak yerine paranı euroda vs tutup 7500'den PS5 yakalamaya çalışmak daha iyi bence. Vatan, MediaMarkt, Amazon vs bu fiyattan satıyor ama çok az stok geliyor. Direkt ikinci el PS4 Pro da alınabilir, hala garantisi devam eden veya garantisi olmasa da temiz durumda olan birçok cihaz satılıyordur eminim.

Para sıkıntısından dolayı konsol almak istiyorsunuz ve PS'den yana mı kullanıyorsunuz bu tercihi? PS özel oyunları aşığı değilseniz, Xbox alıp Xbox Game Pass ile çok daha fazla ve ucuza oyun oynarsınız bence.

Sırf.

Attığım linktei Series S'i alabilirsiniz yeni nesil oyunlarda çıkacak hem.

Attığım linktei Series S'i alabilirsiniz yeni nesil oyunlarda çıkacak hem.

Aslında exclusive oyunlar için almak istiyordum ama Xbox'un daha güçlü ve mantıklı olduğunu da biliyorum. Aşırı kararsız kaldım bir tarafta şaheser oyunlar mı diğer tarafta bütçe dostu oyunlar ve daha güçlü konsol mu?🤔

Sırf.

Aslında exclusive oyunlar için almak istiyordum ama Xbox'un daha güçlü ve mantıklı olduğunu da biliyorum. Aşırı kararsız kaldım bir tarafta şaheser oyunlar mı diğer tarafta bütçe dostu oyunlar ve daha güçlü konsol mu?🤔
Elinizdeki para ile o zaman ilk olarak PS4 Pro alıp istediğiniz oyunları oynadıktan sonra satıp XBOX Series S alın. Series S hem yeni bir konsol hem de kütüphanesi gittikçe genişleyen ucuz bir hizmet de sunuyor.

Sırf.

Hocam exc oyun almayın bence çok istiyorsunuz 1 haftalığına ps4 kiralayın oynayın exc oyunları xbox series s her türlü daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı