PS4 Pro CUH kodu ne olmalı?

Canbaskan

Centipat
Merhabalar, PS4 Pro almayı düşünüyorum ama konsol olayların çok uzağım. Cuh kodu gibi bir şey varmış. Cuh A, Cuh B gibi. Arkadaşım en iyisi B dedi ama Cuh B'e yazdığımda Cuh B1216 gibi şeyler çıkıyor. En güncel Cuh hangisidir?

Şimdi ufak bir araştırma yaptım. Cuh7216 yazan kasalar buldum, alsam Cuh7216 olduğunu nasıl anlayabilirim ?

Merhaba Ps4 Dış kutusunda 1TB ve Renk Bilgisinin olduğu yerde genelde yazıyor.Eğer sizin için bu durum çok önemli ise mağazadan görerek aldığınızda kutuyu kontrol etme şansınız var İnternet üzerinden alacaksanız satıcı ile iletişim kurmanızda faydalı olacaktır,

Örnek resim ekledim.

Ps4 Pro' kutsunda da yine aynı şekilde 1TB bilgisinin olduğu yerde yazması lazım.

Ben 7216b cuh modeli olani aldim o milletin pro boguruyor dediği olay yok tek sanssizligim 1 haftalik cihazin dualshockun sag analogta problem cikti kendine kendine yukari kayiyordu. Garantiye goturdum hemen sagolsunlar ilgilendiler tamir de yapilabilir olmuyorsa direk sifirini gonderecekler dedi umarim saglikli bir sonucta alirim.

Ben 7216b cuh modeli olani aldim o milletin pro boguruyor dediği olay yok tek sanssizligim 1 haftalik cihazin dualshockun sag analogta problem cikti kendine kendine yukari kayiyordu. Garantiye goturdum hemen sagolsunlar ilgilendiler tamir de yapilabilir olmuyorsa direk sifirini gonderecekler dedi umarim saglikli bir sonucta alirim.
Nereden aldınız?

Media markt'tan aldim hocam bu gecen indirimle 3200 e sony eurosia garantili zaten

Geri
Yukarı