PS4 Pro Fanı komple çalışmayı durdurdu

Phoyt

Picopat
Arkadaşlar çok salakça bir şey yaptım şu an çok pişman oldumda. PS4 Pro bildiğiniz üzere çok ses yapan bir konsol ve oyundan çıktıktan sonra da fan hemen durmuyor'muş' bende bunu bilmiyordum neyse. İşte Spider-Man oynuyordum bayağı sesli fanla sonra oyunu falan kapattım bu fan hala çalışmaya devam etti bende kapağın üstünden fana baskı uyguladım bayağı. Kapağı açmaya çalışıyorum açılmıyor. Galiba kapak yapıştı fana. Açıp oyuna gireyim dedim PS4 çok ısındı soğuyana kadar bekleyin dedi. Ne yapacağım? Zorlasam kapağı açabilir miyim? Sanırım fan komple çalışmıyor.

Update:Arkadaşlar feneri açıp açık olan yere baktım ve fanla direkt kapağı kesmişim baya nolacak boyle

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok salakça bir şey yaptım şu an çok pişman oldumda. PS4 Pro bildiğiniz üzere çok ses yapan bir konsol ve oyundan çıktıktan sonra da fan hemen durmuyor'muş' bende bunu bilmiyordum neyse. İşte Spider-Man oynuyordum bayağı sesli fanla sonra oyunu falan kapattım bu fan hala çalışmaya devam etti bende kapağın üstünden fana baskı uyguladım bayağı. Kapağı açmaya çalışıyorum açılmıyor. Galiba kapak yapıştı fana. Açıp oyuna gireyim dedim PS4 çok ısındı soğuyana kadar bekleyin dedi. Ne yapacağım? Zorlasam kapağı açabilir miyim? Sanırım fan komple çalışmıyor.
Kapagin fana yapisacagini sanmiyorum. Dis gorunuse onem vermiyorsaniz, kapagi acmak icin bicak gibi birseyle zorlayin. Yamulma, kirilma gibi seyler olabilir.

Hocam kendi kendinize macera aramışsınız neden fana baskı yaptınız oyun hamuru mu bu? PS4 Pro'yu söküp bir bakın fana ne olmuş diye bence.

Eğer baskı sonucunda fanda balans ayarı bozulması oluşmadıysa kapağı çıkarıp normal takınca muhtemelen çalışacaktır ancak kapağı bir şekilde gevşetmeniz lazım. Adım adım gücü artırarak kapağın gevşeyip gevşemediğini test etmelisiniz.

Hocam kendi kendinize macera aramışsınız neden fana baskı yaptınız oyun hamuru mu bu? PS4 Pro'yu söküp bir bakın fana ne olmuş diye bence.
Açılmıyor ne kadar denesemde artık parmak uçlarım yara oldu sony yazan tarafı rahat açılıyor ama Ps4 yazan ve fanın olduğu yer ne kadar zorlasamda açılmıyor

Kapagin fana yapisacagini sanmiyorum. Dis gorunuse onem vermiyorsaniz, kapagi acmak icin bacak gibi bir şeyle zorlayin. Yamulma, kirilma gibi seyler olabilir.

Hocam yapışmış gibi denebilir. Fanın ortasındaki yüksekliği olan çıkıntı bastırmam yüzünden kapağı deşmiş ve sanırım içine girmiş daha kapağı açamıyorum.

Hocam yapışmış gibi denebilir. Fanın ortasındaki yüksekliği olan çıkıntı bastırmam yüzünden kapağı deşmiş ve sanırım içine girmiş daha kapağı açamıyorum.
Dedigim gibi gorunuse onem vermiyorsan kirmani oneririm. Ama iyice arastirmanizi oneririm, kucuk bir nedenden dolayi konsolunuzdan olmayin. Ben olsam kendimi riske atmazdim ve kapagini kirip kapaksiz oynardim.

Yeni konular

Geri
Yukarı