PS4 Pro Full HD TV'de nasıl görüntü verir?

Daha fazla  
Ben PS 4 almaya karar verdim. Bunun Pro versiyonunu almak istiyorum ancak evde FHD bir televizyonumuz var. Ben PS 4 Pro alıp buna taksam PS 4 Slim den daha kaliteli, kenarları daha keskin bir grafik performansı elde edebilir miyim? Yani Nvidia'nın DSR ile 1080p de 2K veya 4K görüntüyü Render'layıp ekrana yansıtması gibi olur mu? Zaten 2 yıl sonra üniversitem bitecek kendi işime başladığımda 4K televizyon alacağım inşallah o zaman PS 4 Pro nun özelliklerinden tam faydalanmış olurum ancak şuanda bu anlattığım gibi bir durum söz konusu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Barış Tolon anladım. Peki PS 5 2018 ortası gibi çıkacak sence PS 4 Pro ile aralarında ne kadar fark olur? PS 4 Pro da 4.2 TFLOPS var iken PS 5 10 TFLOPS olması tahmin ediliyor bu çok ciddi bir rakam (internette okuduğuma göre yazdım bunları). PS 4 Pro beni kaç sene götürür?

Sorularını cevaplayayım ilk önce. Ps4 pro almanı tavsiye ederim. Görüntü kaliteleri arasında iki cihazın da aynı olur. Fps değeri ve oyun akıcılığını ps4 proda daha iyisini elde edersin. Ben 4k monitörden oynatıyorum şuan. 60 hz de gayet akıcı titreşim olmadan oynayabiliyorum.

Ps5 2018 ortasında e3de duyurulacak 2019 e3 de çıkış tarihi verilecek ve konsollar genellikle aralık ayında çıkar yılbaşına yakın. 2 yıldan fazla var. Soruna gelecek olursak öncelikle fpsler stabil olacak bazı oyunların 60 fps olacak ve bazı oyunlar 1080p ultra ayarlarda açılacak fifa17 tombraider ve optimize edilmiş diger oyunlar. yeni gelecek oyunlarada destek verilecek . Her oyunda fark yok mesela gta ps4 proda anti aliasing farkı var . özellikle ps exculusive oyunlarda 1080pde fark var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı