PS4 Pro Hangi ekran kartı ile eşdeğer?

• Konuyu başlatan snrefe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 27B
PS4 ile alakalı bir şey söylemedim ki :) Bu PS4 Pro'nun donanımı:
2016-10-15 13_48_43-Tech specs _ PS4 _ PlayStation - Opera.jpg

Kaynak: Tech specs (PS4 Pro'yu seçin.)

Bu da R9 380x.
The Antigua XT has a peak compute performance of 4.00 TFLOPs in single precision and 0.25 TFLOPs in double precision work loads.
Kaynak: AMD Radeon R9 380X Officially Launched at $229 US - Antigua XT GPU Tackles The 4 GB GTX 960 With 2048 Cores, Custom Models Cost $239+

Çok yakın işleme gücüne sahipler fakat PS4 Pro yeni teknolojilerle gelecek ve R9 380x'ten daha yüksek performans gösterecektir, özellikle de yüksek çözünürlükte.

Hayır, R9 Fury RX 480'den çok daha güçlü.

PS4 Pro içindeki ekran kartı RX 480 olamaz, çünkü açıklanan donanımlarla uyuşmuyor. RX 480 daha güçlü. Ayrıca PS4 Pro APU olacak, yani bildiğimiz ekran kartlarını içinde barındırmayacak.

Ps4 APU'ydu Ps4 Pronunda APU olması normaldir.

Her ne olursa olsun konsol işi iş değil. Geçen yıl ortasında PS4 aldığım için pişmanım 6 yıllık PS3 deneyimim gibi olacağını düşündüm fakat yanıldım. Bu 4K konsollar tutarsa artık 3 yılda bir konsol göreceğiz anlaşılan. En yakın zamanda GTX 1070 veya 1080 GPU, Skylake CPU içeren PC toplayıp konsolumu satmayı düşünüyorum.

Forumda daha öncede görmüştüm bu sıkıntıyı. CD'den olduğunu söylüyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten önermiyorum PS4 kullanıcısı olarak. PS3 gibi başarılı bir konsoldan sonra PS4... Sony ayıp ettin. Türkiye'de özellikle sterlin üzerinden kur döndüğünü de unutmamak lazım.

Valla hocam seni bilmem ama ben tıkır tıkır oynuyorum hala ps4 ile gta 5 i. Ayrıca xbox konsolunun hiçbir marifeti kalmadı artık çıkacak her oyun pc de olacak o zaman niye gidip konsol alıyım gider ps4 veya pro alır god of war , spiderman, days gone gibi ilerde çıkıcak olan çok güzel oyunları oynarım.

Hocam beni bıktırdı PS4. Xbox sadece oyun konsolu değil multimedya aracı denebilir. Siz sanıyor musunuz pc sahibi olanların oyun konsoluna sahip olmadığını :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı