PS4 Pro İçin 4K Monitör Şart mı?

Sony, PS4 ile birlikte Supersampling özelliğini de beraberinde getirdi. 1080p monitörün olsa bile, oyunlar daha yüksek çözünürlükte renderlanıp, 1080p'ye downscalelenebileceğinden, 1080p ekranda bile görüntü kalitesi artışı fark edilebilecektir.

Monitörüm 1080P PS4-PRO'yu alırken de bunun farkındaydım bence daha iyi çünkü hiçbir oyunda takılma vs yaşamıyorum sabit 60fps alıyorum. +Fan seside çoğu oyunda duymuyorum .
İsterseniz bazı oyunlarda çözünürlük grafik ayarlarıyla oynayabiliyorsunuz örn: Last of Us çözünürlüğü 4K yapıp 25-30 fps alabilirsiniz yada 1800p yapıp grafikler yüksek olabilir gibi.

Monitörüm 1080P PS4-PRO'yu alırken de bunun farkındaydım bence daha iyi çünkü hiçbir oyunda takılma vs yaşamıyorum sabit 60fps alıyorum. +Fan seside çoğu oyunda duymuyorum .
İsterseniz bazı oyunlarda çözünürlük grafik ayarlarıyla oynayabiliyorsunuz örn: Last of Us çözünürlüğü 4K yapıp 25-30 fps alabilirsiniz yada 1800p yapıp grafikler yüksek olabilir gibi.

Hmm teşekkürler hocam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı