PS4 Pro için Awox U5000STR 50" 4K TV Alınır mı?

RasKun

Hectopat
Merhabalar, linkini bırakacağım Awox marka televizyonu fiyatı uygun olduğu için almak istiyorum. Televizyon 4K fakat sadece TV izlerken mi 4K geçerlidir? HDMI 2.0 girişi var mıdır? PS4 Pro'yu bağladığımda 4K görüntü alabilir miyim? Bu arada TV'yi sadece konsol için alıyorum diyebilirim, film ve dizi ihtiyacımı Netflix'den gidereceğim. LG televizyonum var Netflix'den veya web'den dizi izlerken video formatı yüzünden yukarıları ve aşağısı siyah kalıyor. LG'de yakınlaştırma özelliği olduğu için videoyu ortalayabiliyorum, bu televizyon içinde böyle bir özellik var mıdır? Teşekkürler.
Ürün linki: Awox U5000STR 50" 4K Dahili Uydulu Led Tv + Askı Aparatı Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilindik markalar tercih edilmediği durumlarda şu video hep aklıma gelir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar, linkini bırakacağım Awox marka televizyonu fiyatı uygun olduğu için almak istiyorum. Televizyon 4K fakat sadece TV izlerken mi 4K geçerlidir? HDMI 2.0 girişi var mıdır? PS4 Pro'yu bağladığımda 4K görüntü alabilir miyim? Bu arada TV'yi sadece konsol için alıyorum diyebilirim, film ve dizi ihtiyacımı Netflix'den gidereceğim. LG televizyonum var Netflix'den veya web'den dizi izlerken video formatı yüzünden yukarıları ve aşağısı siyah kalıyor. LG'de yakınlaştırma özelliği olduğu için videoyu ortalayabiliyorum, bu televizyon içinde böyle bir özellik var mıdır? Teşekkürler.
Ürün linki: Awox U5000STR 50" 4K Dahili Uydulu Led Tv + Askı Aparatı Fiyatı
LG kadar gelişmiş bir televizyon değildir. Yorumlar da çok güzele benzemiyor tavsiye etmem.

Türkiye şartlarında özellikleri ve fiyatı uygun olsa da müşteri memnuniyeti ve garanti kapsamında servis meselesini iyi araştırmak lazım. Ben şahsen ilk defa duyuyorum bu markayı. Televizyonun boyutu kafa karıştırıcı olsa da 42 veya 46 inç ve güvenilir servisi olan ve doğru bir markaya yönelmeni tavsiye ederim. 3-5 inç farkı aşırı moral bozukluğu ve pişmanlık yaratmayacaktır.

Biraz daha ucuz olsun diye, sürekli garantinin peşinde koşup 2 yıl sonra da çöpe atıcağınız bir ürün almayın. Alırken kaliteli alıp çok uzun süre kullanma taraftarıyım.

Arkadaşlar dediğim gibi konsolda işimi görsün yeter fiyat konusunda daha alacaklarım olacağı için biraz kısıtlı malesef. HDMI'dan 4K görüntü verirmi onu merak ettim zaten

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı