PS4 Pro mu PS5 mi?

Neden peki çekirdek ve FPS olarak üstün
Hocam 2023 yılında çok gereksiz bir alet uçak gibi bir fan sesi var ps4 slim alıp eski nesil keyfini cıkartıp satıp farklı bir konsola geçebilirsin xbox denersin belki ps4 pro gereksiz olur 2. elden satarken 3000 2000 lira zarar edersin aldığın fiyattan.

Hocam 2023 yılında çok gereksiz bir alet uçak gibi bir fan sesi var ps4 slim alıp eski nesil keyfini cıkartıp satıp farklı bir konsola geçebilirsin xbox denersin belki ps4 pro gereksiz olur 2. elden satarken 3000 2000 lira zarar edersin aldığın fiyattan.
Hocam Cuh 7216b olanlarda fan sesi sorunu yok diye biliyorum birde oyunlarda FPS olarak bi tık da olsa pro slim e göre daha iyi

Tamamdır hocam sizin fikriniz saygı duyarım ama ben galiba tercihimi Pro'dan yana kullanacağım. Yine de bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim.

Dediğim gibi Slim alıp Exc'leri oynayıp satıp Xbox geçin bence Xbox Exc'leri bu nesil muazzam olacak ve Game Pass üzerinden CoD oynama keyfi yaşacaksınız.

PS5 her türlü en iyisidir hocam az daha sabredip güzel bir monitör veya TV de alırsanız mis gibi olur biraz beklersiniz ama uzun vadede iş görür oyunları 60FPS'e oynamanın keyfi bambaşkadır.

Para varsa PS5 al geç.

Dostlar peki PS4 Pro alırsam ilerleyen yıllarda Online oyunlarda sunucu kapanma olayları olur mu?

Olmaz, PS3 serverları bile çalışıyor kaç sene oldu.

Bu arada ben size özetleyeyim kısaca iki konsolun arasındaki farkı

PS4 Pro: 4K 30 FPS
1080p 50-60 FPS (Oyuna göre değişiyor)
Yeni nesil oyunlar yok.

PS5:
1440p 60 FPS/1080P 120 FPS/4K 30
Yeni Nesil oyunlar var.

Geri
Yukarı