PS4 Pro mu? Xbox One X mi?

Arkadaşlar merhaba, Haziran ayında PS4 Pro almayı düşünüyorum. İyi özellikli bir bilgisayarım var ama ben bazı oyunları (Ps Özel oyunları, FIFA, WWE, Yeni çıkacak hikayeli oyunlar) PS4 Pro alıp oynamak istiyorum. Ama bazı kişiler Xbox One X görüntü, kaplamaları daha iyi, PS4'de bazı oyunlarda FPS düşüşleri oluyor dedi. Kullanan arkadaşlardan teyit etmek istedim. Hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Not: PS5'i bekle diyecek arkadaşlar için söyleyeyim PS5 seneye Kasım ayında çıkacağı söyleniyor. Ben o kadar bekleyemem. Hem de zaten iyi özellikli bir bilgisayarım var ve o konsol çıkacağı zaman Euro, dolar ne kadar olur bilemeyiz ve PS4 Pro'dan fiyat olarak bariz bir farkı olacak o yüzden PS4 Pro ya da Xbox One X almak istiyorum.
İyi bir PC varsa zaten PS 4 al. Neredeyse tüm Xbox oyunları PC için de çıkıyor 😀
Evet performans olarak PS4 biraz daha kötü ama amacın özel oyunları oynamaksa başka alternatifin de yok gibi.

PS4 Pro al çünkü, exculisive oyunlar var azcık grafik fakrı var diye çok iyi oyunlar kaçırılmaz. zaten elinde iyi bir PC varmış gerek yok Xbox One X e

Eki Görüntüle 508021

Xbox One X oyunları zaten PC'ye çıkıyor :) O yüzden 1 PS4 birde Xbox One kolu alıyorsun, keyfine bakıyorsun (Daha sorunsuz çalışıyor diyorlar. Denemedim.)
O tam tersi olmasın :D Xbox One X donanımsal olarak,görüntü kalitesi olarak her zaman PS4 Pro'nun üstündeydi. Kalite olarak hala zirvede Playstation'u kurtaran exclusive oyunlar.

PlayStation kullanıcıları için maalesef bugün üzücü bir zam haberi geldi. PS Plus aboneliklerinde %66'ya varan fiyat artışı resmen duyuruldu.

PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı 239,99 TL'ye yükselecektir
• PlayStation Plus 3 aylık yinelenen ödeme planı 99,99 TL'ye yükselecektir
• PlayStation Plus 1 aylık yinelenen ödeme planı 39,99 TL'ye yükselecektir

PlayStation kullanıcıları için maalesef bugün üzücü bir zam haberi geldi. PS Plus aboneliklerinde %66'ya varan fiyat artışı resmen duyuruldu.

PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı 239,99 TL'ye yükselecektir
• PlayStation Plus 3 aylık yinelenen ödeme planı 99,99 TL'ye yükselecektir
• PlayStation Plus 1 aylık yinelenen ödeme planı 39,99 TL'ye yükselecektir
Hayırlısı olsun diyelim, en azından verdiğin paraya değiyor, boş oyun oynamıyorsun.

Tavsiyem ps4 pro 5 i beklemeyeceksen ps4 pro iyidir ben tek kaldım tek başıma nereye kadar oynayayım diye satmak zorunda kaldım pc'im olmayınca şimdi onu satıp üstüne para ekleyip PC aldım ama pc var ise PS4 pro gerçekten iyi bir ikili olacaktır. PS'e özel oyunlar gerçekten cezbedici özellikle yeni gelecek olan Last of us 2 çok çok efsane olacağından hiç şüphem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı