PS4 Pro ne kadar eder?

Hocam insanların koyduğu fiyat ortalamasına çok itibar etmemeniz gerekiyor. Bende One S ve PS4 Slim sattım ve ben fiyatı düşük koymama rağmen zor sattım. O zamanlar boş konsol One S için 4200-4300 derlerken ben dop dolu konsolu 3700 TL'ye zor sattım.

Sizin konsolun modelinden.

Hocam evde bir tane boşta Samsung 870 EVO 500GB SSD varmış. Bunu içine taksam ve yanında sıfıra yakın bir DualShock4 var garantisi daha bitmemiş. Kaça satabilirim bunlarla beraber?

Hocam evde bir tane boşta Samsung 870 EVO 500GB SSD varmış. Bunu içine taksam ve yanında sıfıra yakın bir DualShock4 var garantisi daha bitmemiş. Kaça satabilirim bunlarla beraber?

SSD'nin fiyatına yaklaşık bir fiyat koyun. Kol içinde 100-150 TL arttırmanızı tavsiye ederim. Çünkü garantili, sıfır DualShock'lar 1200-1300 TL falan.

SSD'nin fiyatına yaklaşık bir fiyat koyun. Kol içinde 100-150 TL arttırmanızı tavsiye ederim. Çünkü garantili, sıfır DualShock'lar 1200-1300 TL falan.
Hocam çift kollu olarak satacağım. SSD şuan da 1000₺. 800₺ diyelim. Normalde 7500 den satışa koyacaktım çift kollu ve SSD ile beraber 8500-9000₺ arası iyi bir fiyat mıdır? Kolun birisi artık eski ama hala her şeyi çalışıyor sıkıntısız diğeri ise garantili sıfır sıfır gibi.

Hocam çift kollu olarak satacağım. SSD şuan da 1000₺. 800₺ diyelim. Normalde 7500 den satışa koyacaktım çift kollu ve SSD ile beraber 8500-9000₺ arası iyi bir fiyat mıdır? Kolun birisi artık eski ama hala her şeyi çalışıyor sıkıntısız diğeri ise garantili sıfır sıfır gibi.
Yani hesapladığınız zaman evet o değerler iyi fakat bizim milletimiz donanımın yanında verilenleri hediye gibi gördüğü için size pazarlık ile gelecekler. Bence sadece tek kol ve konsolu satmanız daha mantıklı. İlanın alt bölümüne "şu kadar fark ile de 2. Kol ve SSD verilebilir" yazman daha doğru olur.

Bende konsol sattığım için tecrübe etmişliğim var. Konsol yanında verdiğiniz değerli eşyalar, aksesuarlar veya oyunlar kimsenin umrunda olmuyor. Sürekli ölü fiyatlar yazıp duruyorlar. Eğer bu şekilde toplu satmaya karar verirseniz yukarıda verdiğim değerlerin 200-400 TL fazla yazın ve üzerine pazarlık vardır yazın. Daha kolay satarsınız.

Geri
Yukarı