PS4 Pro satıp Logitech G29 alınır mı?

Yunuss0

Hectopat
1-1.5 yıldır PS4 Pro sahibiyim. Toplasam 1 ay oynamamışımdır genelde konsolda oynamayı sevmiyorum. Sorum şudur ki PS4 Pro'yu satıp Logitech G29 almak mantıklı mı? Bana mantıklı geliyor dediğim gibi oynamıyorum tozlanacağına garantisi varken satıp zevk alacağımı düşündüğüm bir şey almak. Kullananların tavisyelerini dinlemek isterim, teşekkürler.

Son düzenleme:
1-1.5 yıldır PS4 Pro sahibiyim. Toplasam 1 ay oynamamışımdır genelde konsolda oynamayı sevmiyorum. Sorum şudur ki PS4 Pro'yu satıp Logitech G29 almak mantıklı mı? Bana mantıklı geliyor dediğim gibi oynamıyorum tozlanacağına garantisi varken satıp zevk alacağımı düşündüğüm bir şey almak. Kullananların tavisyelerini dinlemek isterim, teşekkürler.

Kullanmadım ancak sizde konsol sevmediğinizi söylediniz, kısacası sisteminize göre zevk verir diyorsanız neden olmasın?

Eğer RPM ışıkları sizin için önemli değil ise G920 alabilirsiniz, neredeyse birebir aynı direksiyon ama fiyatı daha ucuz.

2 kere G29 aldım 2-3 ay durdular ilk hafta her gün oynuyorsun da sonra azalıyor hevesin.

Direksiyon setleri fiyatları cok hızlı yükseliyor elini çabuk tut 1 ay önce 10 k ya aldım simdi 14K.

Geçici bir heves değilse alın ama direksiyon setide aynı duruma düşüyor 2 hafta kullanıp kaldırıyorsun tekrar kurmayada üşeniyor insan.

Dediğim gibi konsolda oynamayı seven biri değilim, PC tercih ediyorum. PS sadece arkadaşlar geldiğinde FIFA ve PES atmak için kullanıyoruz. Direksiyon setinide arkadaşlar ile alıp daha eğleneceğimizi düşündük.

Kullanmadım ancak sizde konsol sevmediğinizi söylediniz, kısacası sisteminize göre zevk verir diyorsanız neden olmasın?
20 bin tl ile sistem önerisi açmıştım. Sistemi 6800/3070ti yükselteceğim kısmetse, yanına G29 yakışacağını düşündüm.

Geri
Yukarı