PS4 Pro'nun görüntü kalitesi diğer PS4'lere göre ne kadar farklı?

Gelsolin

Decapat
Pro'nun diğer PS4 modellerine göre görüntü kalitesinde gerçekten ciddi bir fark var mı? Bu fiyat farkını hakkediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
4K çözünürlük desteği var. Ama bunun için oyunun da PS4 Pro desteği olması lazım.

1080P'de doğal olarak çözünürlük olarak bir farkı yok ama bazı oyunlarda FPS artışı avantajı var. 4K TV ya da monitörün yoksa gereksiz. PS4 yeter.

Bu logonun bulunduğu oyunlar 4K grafik destekliyor.
1642344655512.png

Pro'nun diğer PS4 modellerine göre görüntü kalitesinde gerçekten ciddi bir fark var mı? Bu fiyat farkını hakkediyor mu?
4K disinda pek bir fark yok.
Home ekraninda PS4 ve PS4 Slim'lerde (sadece kasa farkli) olan bir kasma sorunu vardi, arastirdigim kadariyla o sorunun PS4 Pro'da olmadigini ogrendim.
Ne kadar dogru bilmiyorum ama bircok kullanici boyle diyordu.
PS4 Pro yerine Series S tercih et derim.
Bencede, zaten PS4 destegini birkac sene icinde kesecektir Sony.

4K çözünürlük desteği var. Ama bunun için oyunun da PS4 Pro desteği olması lazım.

1080P'de doğal olarak çözünürlük olarak bir farkı yok ama bazı oyunlarda FPS artışı avantajı var. 4K TV ya da monitörün yoksa gereksiz. PS4 yeter.

Bu logonun bulunduğu oyunlar 4K grafik destekliyor.
Eki Görüntüle 1271970
4K TV var. Daha çok futbol oyunları için düşünüyorum ben. FIFA'da var mı PS4 Pro desteği. Futbol oyunları için gerekli mi peki sizce ?

4K TV var. Daha çok futbol oyunları için düşünüyorum ben. FIFA'da var mı PS4 Pro desteği. Futbol oyunları için gerekli mi peki sizce?

Desteği çok uzun sürmez hocam. Exclusive oyun hastası değilseniz Series S öneriyorum 6-7 sene rahat götürür.
SS nasıl peki? Isınma ses sorunu var mı bu cihazlarda? Daha önce hiç oynamadım. Oyun farkı var mı özellikle futbol oyunlarında PS ile birebir aynı mıdır?

Bende var hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz şu an piyasadaki en F/P konsol.

4K TV var. Daha çok futbol oyunları için düşünüyorum ben. FIFA'da var mı PS4 Pro desteği. Futbol oyunları için gerekli mi peki sizce ?

FIFA 22'nin PS4 Pro desteği var. PS4 ve PS4 Pro arasında 1500 - 2000 lira bir fiyat farkı var ama şöyle düşün 1080p ve 4K arasında da ciddi bir çözünürlük farkı var.

Series S'in 4K desteği biraz zorlama bir destek orada daha çok Series X gerekli ama PS4 ve PS4 Pro'lara da yakında oyun çıkarmayı bırakırlar. İki ucu ***lu değnek kısaca. 😂

Dosya Ekleri

• 1642345682501.png
    1642345682501.png
    604,1 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı