PS4 Pro'nun Slim'den farkı nedir?

Siz kullanıyor musunuz veya kullanan tanıdığınız var mı memnunlar mi?

Ben kullanmıyorum ama kullanan arkadaşım var benim tavsiyemle aldı gayet memnun. 2K 120FPS rekabetçi oyun deneyimi. Hikayeli oyunlarda 60FPS vermesi ve SSD ile gayet hızlı olması çok iyi bir şey. Tek sıkıntı 512 GB sana kalan 360 küsur GB. O yüzden sil yükle yapmak gerekebiliyor.

Ben kullanıyorum 1080p 60 FPS oynatıyor. Optimazyonla birlikte 2K 60 FPS bile oynayabilir.

Memnunum
Hocam rekabetçi oyunlarda klavye fare takip oynamak fps düşüşü yapmaz değil mi?
Ben kullanmıyorum ama kullanan arkadaşım var benim tavsiyemle aldı gayet memnun. 2K 120FPS rekabetçi oyun deneyimi. Hikayeli oyunlarda 60FPS vermesi ve SSD ile gayet hızlı olması çok iyi bir şey. Tek sıkıntı 512 GB sana kalan 360 küsur GB. O yüzden sil yükle yapmak gerekebiliyor.

Hocam klavye ve fare takıp

Hocam sıkıntı olmaz o konuda gamepass alıp bütün oyunları 12 ay oynadıktan sonra herşey sıfırlanıyormu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı