PS4 PSN hesabı çalınması

ekdobay

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar bir kaç ay önce ihracatçı bir firmadan playstation 4 aldım.Ürünü aldıktan sonra biraz araştırma yaptım ve hem TR PSN hesabı hem USA PSN hesabı kullanmaya başladım.Sınav dönemi sonunda us PSN'i kaydettiğim mail adresini kontrol ettiğim zaman mail adresinin değiştiği maili ile karşılaştım. Sadece God of War III oyununu almıştım. Amerika hesabı açmadan önce Türkiye hesabımda da bir gariplik olmuştu. Sürekli telefonuma SONY den kod geliyordu(şifre,mail değiştirmekte kullanılan). Yaklaşık gün içinde 500-700 arası mesaj aldım ve o gün şifremi değiştirdikten sonra problem çözüldü. Nasıl bir yol izlemeliyim başıma gelenin çözümü nedir? Aldığım PS4 ile ilgili bir problem olabilir mi ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 ile ilgili olamaz. Hesabına giriş yaptığın cihazı kontrol et bence. İnternet kafeden vs. girdiysen o hesaba ya da aynı şifreyi kullandığın başka bir hesaba, şifreyi almış olabilirler. Sony'e ticket atarak durumu bir an önce bildirmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı