PSN Hesabı Banlanmış PS4 Alınır mı?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşım PS4'ünü satıyor ama PSN hesabı ban yemiş kardeşlikten dolayı. Daha önce PS4 kullandım ama kardeşlik yapmadığım ve hiç ban yemediğim için pek bilgi sahibi değilim. Arkadaşım; 3 kol ve 500 GB mat kasayı 1200 TL'ye satıyor ve bana "PSN hesabım banlandı ama sıkıntı olmaz, sen yeni hesap açıp devam edebilirsin" dedi. Ben de pek emin olamadım. İnternetten araştırdığımda ban yiyen hesabın PS4'ü Sony tarafından kara listeyi alınır, bir daha online oynanmaz tarzı yorumlar gördüm. Bunlar doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSN hesabının cihaz ile alakası olduğunu sanmıyorum. Yine de kontrol etmek de fayda var şöyle de bir ban varmış.
  • WS-37338-4: This PS4™ console has been permanently banned from the PlayStation™Network.

1.si o fiyat pahalı geldi bana. 3 adet kol muhtemelen 3'üde orijinal değildir orijinalse bile 3 kolu ne yapacaksın diyelim 3 kolda ihtiyacın var bu sefer 500GB modele oyunsuz hemde o para yine çok.

Hesap ban olayına gelirsek eğer cihazına ban yemediyse kendi hesabını açıp yoluna devam edersin. 2.el bilgisayar alıyorsun o bilgisayarda kendi Steam hesabını açıp oynuyorsun aynı durum. Ben sattım kendi PS4'ümü ve tabii ki kendi PSN hesabımı vermedim sattığım çocuğa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki arkadaşlar. Deneyip yazacağım buraya.

1.si o fiyat pahalı geldi bana. 3 adet kol muhtemelen 3üde orjinal değildir orjinalse bile 3 kolu ne yapacaksın diyelim 3 kolda ihtiyacın var bu sefer 500Gb modele oyunsuz hemde o para yine çok.

Hesap ban olayına gelirsek eğer cihazına ban yemediyse kendi hesabını açıp yoluna devam edersin. 2.el bilgisayar alıyorsun o bilgisayarda kendi steam hesabını açıp oynuyorsun aynı durum. Ben sattım kendi PS4 ümü ve tabii ki kendi PSN hesabımı vermedim sattığım çocuğ.a.
Kollar orijinal. Hatta 2 kolu fabrika çıkışlı aldı. 3. kolu 3 kardeş oldukları için beraber gidip almıştık. Oyun sıkıntı değil benim için. Ben de PS4 sattım ama elimde birkaç oyun var hala oynamadığım. Watch Dogs 2, The Last Of Us gibi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı