PSN Hesabı Banlanmış PS4 Alınır mı?

Tüm mesajları okudum.

Sony, bazen kardeşlere de banlıyor. Banlamıyor değil. Sony ile görüşüp banı kaldırmaları hakkında ricada bulunabilirsiniz. Hani bi' umut.

Ha, umudu kestiniz. Sony, sadece hesaba, sadece makinaya (MAC ID bellidir ve değiştirilemez) yada hem hesap hem makinaya ban atabilir.

Eğer sadece hesap ban yediyse, başka platform (pc, telefon vs) dan temiz bir hesap açın. Daha sonra PS4'den o hesaba bağlanmaya çalışın. Eğer ban ile ilgili mesaj varsa geçmiş olsun. Artık o bir atari.
Yoksa devam :neo::neo::mutlu:.

Atari'den kastım şu, internet olmayınca PS4 bir hiç. Kutulu oyun alman lazım. Onlarda belli.

Ayrıca yanlış bilgilendirme var. DS4'ün çakması yok. Kopyalanamadı. Konsol kırıldı ama DS4'ün içinde bir teknolojiyi kopyalayamadılar.

Ban yeme sebepleri o PSN hesabında hile kullanmak, Glitch yapmak, uygunsuz isim kullanmak ve ya küfürlü konuşmaktır. Online hiç girmiyor ise o cihaz kırılmıştır. Fakat dediği gibi sadece PSN hesabı ban yediyse yeni hesap açıp yoluna devam edebilirsin.

Ban konusundan olay hakkında detaylı şekilde anlatırsan diğer arkadaşlarda (kardeşlik sahibi olan) önlemlerimizi alırız. Çoğu insan kardeşlik kullanıyor ama bu ban konusunda gerçekten şaşırdım nasıl meydana gelmiş diye. O arkadaş nasıl meydana geldiğini anlatırsa çok aydınlatıcı olur.

Ban konusundan olay hakkında detaylı şekilde anlatırsan diğer arkadaşlarda (kardeşlik sahibi olan) önlemlerimizi alırız. Çoğu insan kardeşlik kullanıyor ama bu ban konusunda gerçekten şaşırdım nasıl meydana gelmiş diye. O arkadaş nasıl meydana geldiğini anlatırsa çok aydınlatıcı olur.
Kardeşlik ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ben 2 senedir kardeşlik kullanıyorum. Çevremde başka arkadaşlarım da kardeşlik yapıyor.

Sony'nin ban'lama hakkı var İP farkları yüzünden ya da hesap üzerinde birden fazla hesap buluyorsa, İki PS4 aynı kişinin olarak olması gerekli normalde.
Kardeşlik ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ben 2 senedir kardeşlik kullanıyorum. Çevremde başka arkadaşlarım da kardeşlik yapıyor.

Sony'nin ban'lama hakkı var İP farkları yüzünden ya da hesap üzerinde birden fazla hesap buluyorsa, İki PS4 aynı kişinin olarak olması gerekli normalde.
Kağıt üstünde ne yazıyor bilmiyorum ancak dediğim gibi senelerdir kullanıyorum, arkadaşlarım da kullanıyor. Bir sorun yaşamadık, satıcının da yaşadığı sorunun kardeşlikten dolayı olduğuna inanmıyorum.

Banı 2017'nin sonlarına doğru yediğini söyledi. Sebebini sorduğumda ise kardeşlikten dolayı ban yedik dedi sadece. Yeni hesap açmama sebebi de sadece kutulu oyun oynamasıymış.

Banı 2017'nin sonlarına doğru yediğini söyledi. Sebebini sorduğumda ise kardeşlikten dolayı ban yedik dedi sadece. Yeni hesap açmama sebebi de sadece kutulu oyun oynamasıymış.
Ben iş arkadaşımla kardeşliğe başladığımda benim hesabımda Plus vardı ve onu kullanıyorduk, oyunları benim hesaptan almıştık. 2017 sonunda Plus alma sırası ondaydı Plus'ı o aldı onu kullandık. Geçtiğimiz aylarda Plus yine bitince bu sefer ben satın aldım. Oyunları da sırayla satın alıyoruz, mesela ben Gran Turismo Sport almıştım arkadaşım Black Ops 4 aldı. Özetle kardeşliği sonuna kadar kullanıyoruz ve hiç sorun yaşamıyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı