PS4 satın almak hakkında tavsiyeniz var mı?

• Konuyu başlatan Hyper!
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 728

Hyper!

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2-3 yazdır PS4 almak istiyorum. Bilgisayarımın eskimesi ve oyunlarda FPS vermemesi nedeniyle yeni bir bilgisayar yerine daha uygun fiyatlı PS4 almaya karar verdim. Arkadaşlarımda daha çok PS4 oynuyor ve PS4 kardeş hesap yapıp oyunlara ekstradan para vermem gerekmeyecek. Bu bana mantıklı geldi çünkü bilgisayardan biraz soğudum. Uzun kullanırım diye 0 almayı düşünüyorum daha önce hiç 2. el alışverişi yapmadım ve 0 ile 2. el PS4 arasında uçurum fiyat farkı göremedim. Almak istediğim 1 TB PS4 Slim modeli şunu da belirtmek isterim daha önce hiç oyun konsolu deneyimim olmadı. Sizin önerileriniz nelerdir almak istediğim link aşağıdaki kısımda.

Merhaba, 2-3 yazdır PS4 almak istiyorum. Bilgisayarımın eskimesi ve oyunlarda FPS vermemesi nedeniyle yeni bir bilgisayar yerine daha uygun fiyatlı PS4 almaya karar verdim. Arkadaşlarımda daha çok PS4 oynuyor ve PS4 kardeş hesap yapıp oyunlara ekstradan para vermem gerekmeyecek. Bu bana mantıklı geldi çünkü bilgisayardan biraz soğudum. Uzun kullanırım diye 0 almayı düşünüyorum daha önce hiç 2. el alışverişi yapmadım ve 0 ile 2. el PS4 arasında uçurum fiyat farkı göremedim. Almak istediğim 1 TB PS4 Slim modeli şunu da belirtmek isterim daha önce hiç oyun konsolu deneyimim olmadı. Sizin önerileriniz nelerdir almak istediğim link aşağıdaki kısımda.

Satıcı çok olumlu yorum almış, bana güven verdi açıkçası.

Kardeşlik kurabiliyorsanız aşırı mantıklı güncel tüm oyunları oynarsınız ve 1-2 yıl sizi üzmez. Gönül ister bekleyin ps5 alın demek ama neredeyse 3 katı.

Sıfır slim yerine ikinci el pro tercih edebilirsiniz belki

2. el konusuna hiç bulaşmak istemiyorum.

O zaman biraz daha bekleyip paranızı arttırıp yurt dışından CD okuyucusu olmayan PS5 öneririm (TL ile 3600 civarına gelir). Eğer yurt dışından tanıdıklarınız varsa bir tane size almasını isteyebilirsiniz [kutusu açılıp, (Sony garantili TR değil) Türkiye'ye gelirken valizine atmasını isteyebilirsiniz.]. Çünkü PS4 Slim bana göre 3000TL etmez. (Biliyorum konsol fiyatlarını ama işte)

Geri
Yukarı